Новий рік – це свято, коли майже кожен трохи випиває. І вибір алкоголю на це торжество – це ціла епопея. Адже потрібно спочатку вирішити, що ви будете пити всією компанією, скільки і так далі. Найчастіше на Новий рік люди купують елітні напої. Але до їх вибору потрібно підійти досить серйозно, адже можна наткнутися на підробку.

Напої на Новий рік: як не купити підробку

Місце

Тут все досить очевидно. Ви ж розумієте, що навряд чи ви купите на ринку якісну пляшку умовного віскі. Подібні напої потрібно купувати виключно у великих супермаркетах, де не може бути підробок, або ж в спеціалізованих магазинах.

На що в першу чергу звернути увагу

Популярні новини зараз

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Показати ще

Купуючи алкоголь, уважно огляньте етикетку на пляшці, пробку і саму пляшку. Нічого не повинно викликати підозр. Зрозуміло, вартість повинна бути відповідною. Не може Jameson або Finlandia коштувати 200грн. Щоб не сумніватися в достовірності напою, можна попросити надати відповідні документи якості продукції. Якщо показати їх вам не можуть, то краще піти в інше місце.

Крім цього, потрібно подивитися на кришку. Вона просто не може протікати, або прокручуватися. А так само, дозатор – це ознака того, що алкоголь робили на заводі, а не в підвалі.
Рельєфні написи і зображення. На дорогому алкоголі часто зустрічаються написи з найменуванням напою, символами торгового дому, іншими позначеннями. На підробках ці написи або не повторюють зовсім, або відтворюють не всі, або плутають місце нанесення.

Тому тут досить очевидний висновок. Перше, що потрібно зрозуміти – якісний алкоголь не може бути дешевим. Купувати його варто виключно в спеціалізованих магазинах, при цьому, якщо з'являються сумніви, потрібно попросити документи.

Дивіться: Як розпізнати підроблений алкоголь? - Абзац!

Тепер ви знаєте, як вибрати алкоголь на Новий рік 2018 і не потрапити на підробку.