Щоб не розчаровуватись: 8 уроків відносин, які потрібно засвоїти до 35 років

поділитись
Життєві підказки, які допоможуть уникнути помилок

Навіть якщо вам зараз 20 років - прочитайте цей матеріал і ви будете озброєні життєвими підказками заздалегідь.

1. Навчися приймати відмови

Наприклад, ти дзвониш людині і просиш зустрітися, але замість позитивної повідомлення - не отримуєш нічого. Що це означає? А все просто - ти йому не цікава. Ніколи не забувай про те, що чоловік завжди приділить тобі час, якщо ти йому дійсно подобаєшся. Краще, запам'ятай цей урок зараз і не роби порожніх помилок.

2. Забудь про довгі прощання

Не маніпулюй чоловіком, особливо коли хочеш розлучитися. Це не твоя роль і не твоя позиція. Чому? Все досить просто - якщо він захоче піти сам, ти нічим його не зупиниш, особливо сльозами. Тому не потрібно довгих прощань. Навчися бути сильною і приймати ситуацію як вона є.

3. Не буває абсолютно вірних людей

Не варто думати, що твій чоловік саме втілення ангела. Він насправді здатний зрадити, адже в житті може бути багато чого, та й кризу середнього віку ніхто не відміняв. Тим не менш, ти можеш цьому запобігти, якщо будеш мудрою дружиною.

Результат пошуку зображень за запитом "8 уроков отношений, которые нужно усвоить до 35 лет"
4. Пам'ятай, відносини і шлюб - дві різні речі

Що це означає? Не рівняти всіх чоловіків під одну гребінку. По-перше, поки чоловік не знайде себе, чи не відбудеться - не одружиться. По-друге, не хотіти відносин і шлюбу не одне і те ж. Твоя задача - навчитися відрізняти чоловіків, які мріють про сім'ю, але поки що не готові і тих, хто нічого не хоче і не планує.

5. Довіряй своїй інтуїції

Не роби помилок жінок, які віддають перевагу голосу розуму, а не почуттів. Так створюється не мало шлюбів, а й розпадається теж. Що робити? Приймати рішення виходячи з особистих почуттів, інтуїції.

6. Не будуй повітряних замків

Завжди викликають подив дами, які мріють про красивого, "накачаного" хлопця, хоча самі не можуть скинути пару зайвих кілограмів. Дорогенька, чудеса бувають тільки в казках, тому що це чиясь гарна фантазія, але ми живемо в реальному житті і щоб отримати щось хороше - потрібно бути гідною. Виходячи з цього, подумай, що потрібно змінити в собі, щоб бути з чоловіком мрії.

Результат пошуку зображень за запитом "Не строй воздушных замков"

7. Тобі 35 і ти досі одна?

Кажеш всім подругам, що тобі чудово одній, ти не потребуєш сім'ї і тобі досить того, що треба собі прати шкарпетки, але проводиш багато часу на сайтах знайомств і регулярно з кимось зустрічаєшся. Кому брешеш? Собі? Зізнайся вже, нарешті, що тобі потрібна сім'я. Важко визнати - сходи до психолога і розберися зі своїми тарганами.

8. Побачення - це ще не пропозиція

Хтось запросив на побачення, а ти вже біжиш, не розуміючи, що надіти і як себе вести? Розслабся, далеко не всі хлопці запрошують на побачення з конкретною метою. І це факт. Головне - не забувай про це.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про 20 заповідей щасливих пар.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Що можна їсти на Спасівку, що можна робити, а чого не варто.
0
0
09:11 14.08.2018
Це народне свято називали по-різному: «Перший Спас», «Маккавей», «Маковий Спас», «Спас на воді», «Мокрий Спас».
0
0
07:27 14.08.2018
Дізнайтеся, що пророкують зірки вам і вашим близьким.
0
0
06:31 14.08.2018
Як зробити все правильно на Маковея і не згрішити.
0
0
05:10 14.08.2018
Дізнайтеся, кого сьогодні чекають еротичні пригоди, а кому краще прожити день на самоті.
0
0
04:30 14.08.2018