Навіть якщо вам зараз 20 років - прочитайте цей матеріал і ви будете озброєні життєвими підказками заздалегідь.

1. Навчися приймати відмови

Наприклад, ти дзвониш людині і просиш зустрітися, але замість позитивної повідомлення - не отримуєш нічого. Що це означає? А все просто - ти йому не цікава. Ніколи не забувай про те, що чоловік завжди приділить тобі час, якщо ти йому дійсно подобаєшся. Краще, запам'ятай цей урок зараз і не роби порожніх помилок.

2. Забудь про довгі прощання

Не маніпулюй чоловіком, особливо коли хочеш розлучитися. Це не твоя роль і не твоя позиція. Чому? Все досить просто - якщо він захоче піти сам, ти нічим його не зупиниш, особливо сльозами. Тому не потрібно довгих прощань. Навчися бути сильною і приймати ситуацію як вона є.

3. Не буває абсолютно вірних людей

Не варто думати, що твій чоловік саме втілення ангела. Він насправді здатний зрадити, адже в житті може бути багато чого, та й кризу середнього віку ніхто не відміняв. Тим не менш, ти можеш цьому запобігти, якщо будеш мудрою дружиною.


4. Пам'ятай, відносини і шлюб - дві різні речі

Що це означає? Не рівняти всіх чоловіків під одну гребінку. По-перше, поки чоловік не знайде себе, чи не відбудеться - не одружиться. По-друге, не хотіти відносин і шлюбу не одне і те ж. Твоя задача - навчитися відрізняти чоловіків, які мріють про сім'ю, але поки що не готові і тих, хто нічого не хоче і не планує.

5. Довіряй своїй інтуїції

Не роби помилок жінок, які віддають перевагу голосу розуму, а не почуттів. Так створюється не мало шлюбів, а й розпадається теж. Що робити? Приймати рішення виходячи з особистих почуттів, інтуїції.

6. Не будуй повітряних замків

Завжди викликають подив дами, які мріють про красивого, "накачаного" хлопця, хоча самі не можуть скинути пару зайвих кілограмів. Дорогенька, чудеса бувають тільки в казках, тому що це чиясь гарна фантазія, але ми живемо в реальному житті і щоб отримати щось хороше - потрібно бути гідною. Виходячи з цього, подумай, що потрібно змінити в собі, щоб бути з чоловіком мрії.7. Тобі 35 і ти досі одна?

Кажеш всім подругам, що тобі чудово одній, ти не потребуєш сім'ї і тобі досить того, що треба собі прати шкарпетки, але проводиш багато часу на сайтах знайомств і регулярно з кимось зустрічаєшся. Кому брешеш? Собі? Зізнайся вже, нарешті, що тобі потрібна сім'я. Важко визнати - сходи до психолога і розберися зі своїми тарганами.

8. Побачення - це ще не пропозиція

Хтось запросив на побачення, а ти вже біжиш, не розуміючи, що надіти і як себе вести? Розслабся, далеко не всі хлопці запрошують на побачення з конкретною метою. І це факт. Головне - не забувай про це.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" розповідав про 20 заповідей щасливих пар.