Формули ідеальних стосункыв не існує, проте в щасливих союзах можна виявити кілька закономірностей. Цей список допоможе зрозуміти, що ви робите неправильно.

1. Не скаржаться на відносини родичам і друзям

Іноді в стосунках з'являються проблеми, але це не привід обговорювати своїх коханих зі сторонніми. Залучаючи інших людей в своє особисте життя, ви ризикуєте втратити довіру партнера. Вас щось турбує? Обговоріть це з ним. Ніщо так не зближує, як спільне подолання труднощів.

2. Не порівнюють себе з іншими

Люди, які щасливі у відносинах, приймають себе такими, які є. Порівнювати себе або партнера з іншою людиною - заняття марне, адже висновки після такого порівняння завжди відірвані від реальності. До того ж гарантовано почуття невпевненості в собі і своїх відносинах.

3. Не звинувачують партнера в своїх проблемах

Завжди пам'ятайте, що тільки ви несете відповідальність за свої почуття і вчинки. Не потрібно звинувачувати кохану людину в усіх своїх бідах, а потім потопати в жалості до себе. Якщо не бачите виходу зі складної ситуації, попросіть про допомогу, а не влаштовуйте безглуздий скандал.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

4. Не сприймають себе занадто серйозно

Життя повне злетів і падінь. І невдачі не варто сприймати як трагедію. Вчіться отримувати задоволення від життя. Навіть коли стає нелегко, шукайте в усьому світлі сторони. Проводьте більше часу разом і вмійте посміятися над собою.5. Не критикують

Повірте, ні одній людині на цій планеті не подобається, коли його пиляють. Критикуючи свого партнера, ви тільки створюєте тріщину у відносинах, яка з часом може зовсім їх зруйнувати. Намагайтеся не критикувати один одного, замість цього шукайте менш образливі способи впоратися з дратівливими звичками.


6. Не ігнорують фінансову сторону відносин

Проблеми з грошима можуть зруйнувати навіть найміцніші стосунки, тому вирішуйте всі виникаючі питання так швидко, наскільки це можливо. Обговоріть свої фінансові цілі і спільно приймайте рішення про витрати. Якщо ви вважаєте, що фінансові питання - це занадто делікатна тема, щоб відкрито її обговорювати, подумайте про те, який головним болем це може стати пізніше, якщо не вирішити все зараз.

7. Не намагаються читати думки свого партнера

Багато в чому - особливо тривалих - людині починає здаватися, що він завжди знає, що потрібно його партнеру. Правда, ніхто не може знати цього краще, ніж він сам. Ключ до щасливих стосунків - спілкування. Чим більше ви довіряєте один одному, тим краще розумієте потреби партнера. Але це не означає, що ви маєте право приймати всі рішення за нього.

8. Не заводять розмову в невідповідний час

Уявімо ситуацію: вам не терпиться поділитися своїми переживаннями і почуттями. Невдале для цього час - коли ваша друга половина зайнята чимось іншим або збирається цим зайнятися. Якщо ви прийдете зі своїми проблемами в такий момент, велика ймовірність, що партнер не зрозуміє всю важливість розмови. А у вас залишиться неприємний осад. Щоб напевно завести розмову в відповідний час, просто запитаєте: "Мені потрібно з тобою поговорити, зараз зручно?"

9. Не зациклюються на своїй ролі в стосунках

У кожного партнера є кілька ролей у відносинах. Наприклад, засновані на стереотипах за гендерною ознакою: жінка готує, чоловік займається іншою роботою по дому. Щасливі пари не зациклені на цьому поділі і завжди готові виконувати якісь завдання поза своїх ролей, коли це необхідно. сегодня она задерживается на работе.">Наприклад, у ваших стосунках готує жінка, але сьогодні вона затримується на роботі. Чоловік не повинен чекати, коли вона повернеться і накриє на стіл, він в змозі приготувати вечерю і для себе, і для неї.10. Не налаштовані негативно

Не тисніть на свого партнера: він не повинен завжди робити те, що хочеться вам. Підтримуйте його. Мотивуйте, щоб йому було легше досягати великих цілей. Ниття і негатив не зроблять вашу пару краще.

11. Не дотримуються порад з романтичних фільмів

І вже тим більше не порівнюють своє життя з тим, що відбувається на екрані. Без сумнівів, голлівудські пари виглядають чудово, але щасливі відносини не схожі на таку глянсову картинку. Це вигадані образи відносин, що не мають ніяких аналогів в реальному житті. Щасливі пари ніколи не будують своє життя на подібних неправдивих уявленнях.

12. Не поспішають

Ніколи не переходьте на новий рівень відносин занадто швидко. Кожен хоче швидше дістатися до щасливого кінця казки, але повірте, сама подорож набагато цікавіше. Відправитися в ЗАГС після тижня знайомства - це, звичайно, романтично, але в більшості випадків такий поспіх не призводить до щасливого фіналу.

13. Не чекають, що відносини вирішать відразу всі проблеми

Звичайно, щасливі відносини додають вашому житті радості, але не чекайте, що це автоматично вирішить усі ваші проблеми. Ніхто інший не зможе в одну мить змінити ваше життя на краще. Все це ви повинні зробити самостійно. Вирішуйте проблеми, а не привносить їх в свої відносини.

14. Не очікують, що бути парою - це легко

Тривалі відносини - це прекрасно, але мало кому вони даються легко. Сприймайте проблеми як можливості для зростання і зміцнення відносин у вашій парі. Щоб бути разом, потрібно прикладати зусилля.15. Не сумніваються

Ви нічого не втратите, якщо будете щиро любити іншу людину. Але можете втратити багато, якщо будете стримуватися і не вкладатися у відносини на 100%. Щоб відчути себе щасливіше поруч з іншою людиною, потрібно вчитися довіряти без зайвих слів і не боятися, що він може вас поранити. Щасливі відносини - це коли ви повністю довіряєте своєму партнерові, а він довіряє вам.


16. Не мають секретів від партнера

Скритність - ще одна поширена причина розривів. Довіра - річ досить делікатна і крихка, до того ж дуже легко губиться. Тому не зберігайте секретів від свого партнера. Недомовленість - те ж саме, що і брехня. А брехня ніколи ні до чого доброго не доводила.


17. Не бояться зізнатися в тому, хто вони є

Немає нічого кращого усвідомлення того, що вас люблять за те, що ви - це ви. У відносинах немає місця бажанням змінити іншу людину. Якщо вас не можуть прийняти таким, яким ви є, ви не будете щасливі.

18. Не живуть минулим

Прокиньтеся, минуле вже пройшло, і нічого не змінити. Так, у вашого партнера теж було минуле, і навіть якщо вам воно не подобається, з цим нічого не поробиш. Змиріться з цим фактом і рухайтеся далі. Разом дивіться в майбутнє і не згадуйте про те, що було до вас.19. Не зациклюються на недоліках партнера

У всіх вони є, але не потрібно нагадувати іншій людині про їхнє існування кожні п'ять хвилин. Думайте про його позитивні якості, і всі недоліки здадуться незначними. Коли ви шукаєте в людях тільки хороше, ви виявляєте гарне і в собі.

20. Не чекають нічого натомість

Щоб підтримувати щасливі відносини, потрібно вміти віддавати, не вимагаючи нічого натомість. Робіть щось особливе для свого партнера просто так, щоб він відчував себе щасливим. Коли ви прагнете віддавати, а не брати, ви самі відчуєте себе щасливішими.