Австралійка Джоан Пітерс змінила не тільки своє тіло, але і всю свою життя завдяки Инстаграму. І звичайно ж неймовірною волею, сильного характеру і тренувань. Але жінка почала свій шлях преображення лише у 38 років, чим викликала захоплення не тільки рідних, але і користувачів соціальних мереж.

Австралійка з двома дітьми змогла схуднути, накачатися і стати популярним фітнес-блогером в сорок років. Джоан Пітерс зізнається, що до 38 років не особливо турбувалася про свою вагу. Однак після народження дітей вона впала в депресію і справа була не тільки в зайвій вазі, за визнанням дівчини.

Жінка дуже соромилася свого тіла і жахливо відчувала себе з-за того, що не є стрункою. При цьому Джоан не влаштовувало стан її шкіри і волосся. У якийсь момент вона стала своїм найсуворішим критиком і зрозуміла, що більше не може так жити.

Пітерс вирішила, що проблеми з емоційним і фізичним станом у неї з-за неправильного харчування. І втомившись від постійного депресивного стану почала себе міняти. Однак перші кроки в разючому перетворенні їй допомогла зробити подруга.

Подруга порадила австралійці завести Instagram і підписатися на людей, які здатні надихнути і почати самій публікувати свої знімки. Джоан прийняла цю пораду. Також дівчина змінила режим харчування і почала практикувати інтервальне голодування.

Інтервальний голодування стало тим, що в підсумку все змінило. Скидати вагу і утримувати його стало легко. Це не дієта, я їм звичайну їжу, але тільки протягом восьми годин на день, починаючи з полудня. Для мене це добре працює, тому що я перестала думати про їжу 24 години на добу", - зізнається Джоан.

При цьому дівчина не зациклена на підрахунку калорій і просто намагається їсти здорову їжу, наскільки це виходить у даний момент часу. Жінка зізнається, що не отримала миттєвий результат і він прийшов тільки через рік старань.

Джоан впевнена, що при схудненні в першу чергу потрібно звертати увагу на харчування. Без самообмеження і режиму всі тренування будуть марними. Сама дівчина ходить в зал 5 днів в тиждень.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа"жінка поділилася секретом схуднення на 70 кілограм.