Героїв популярного мультфільму "Сімпсони" показали в реальному житті.

Оригінальний проект створив фотограф Франсуа Дурлен. Використовуючи свій смартфон, він переніс персонажів до реальності.

"Як і більшість людей, я уявляю собі досить дивні речі, коли гуляю вулицею, коли працюю або сиджу вдома. Однак до цього в мене не було нагоди наочно продемонструвати, що насправді відбувається у мене в голові", - зазначив Дурлен.

Фотографу вдалося поєднати не лише людей з героями мультика, але також квіти й різні побутові предмети.

"Сімпсони" – не єдиний подібний проект автора, він також любить поєднувати героїв різних фільмів і мультиків.

Популярні новини зараз
Нові правила у метро: пасажирів змусять доплачувати За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку" Школи підуть на дистанційку: кого торкнуться зміни Пенсіонерам нарахують підвищені пенсії: хто та які доплати отримає у квітні
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Квартал 95" повторив трюк Сімпсонів.