У новій серії "Сімпсонів" творці мультсеріалу обіграли тему популярної гри Pokemon Go і справу російського блогера, якого хочуть посадити на 3,5 роки за ловлю покемонів у храмі.

У 20 епізоді 28 сезону головний герой Гомер грав у Peekimon Get і ловив в храмі покемонів. Священик попросив припинити гру, але Гомер відповів, що "це цікавіше за Ісуса". Жодних проблем із законом у мультяшного персонажа після цього не виникло.

Цей епізод перегукується з інцидентом, який стався з блогером Русланом Соколовським. Стосовно нього порушили кримінальну справу за відео, де він ловив покемонів у Храмі-на-Крові в Єкатеринбурзі.

Російська православна церква вже відреагувала на таку витівку творців мультфільму, запропонувавши посилити віковий ценз для "Сімпсонів".

Поки що вони виходять на російському телебаченні з міткою 16+. Представники РПЦ заявили, що подібна інформація може "похитнути моральні устої" дітей, а сам мультфільм антиестетичний.

Популярні новини зараз
Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", фахівці розсекретили колір Сімпсонів.