Фільмом, який викликав найбільшу кількість збурень з боку глядачів за останній рік, був названий фантастичний екшн "Логан" з Х'ю Джекманом у головній ролі.

Як наголошується на сайті Британської ради з класифікації фільмів, саме до "Логану" у кінолюбителів знайшлося найбільша кількість претензій і приводів критикувати картину.
Згідно джерелу, стрічка Джеймса Менголда в 2017 році отримала 20 офіційно зареєстрованих скарг. Більшість глядачів вказали на той нюанс, що "Логан", багатий сценами насильства і жорстокості, отримав віковий рейтинг "15+" ("15 років і старше").

У свою чергу, в Британській раді підкреслили, що фільм все ж більше сконцентрований на екшн-сценах, ніж на садизм. У попередні роки лідерами серед найбільш обурливих кіноробіт ставали фільми, що отримали від 40 до 50 негативних відгуків. У 2017-му кількість скарг зменшилось до 262 порівняно з 371 скаргою у попередньому році.

На другій сходинці найбільш критикованих виявився "Конг: Острів черепа" з шістьма скаргами, третє місце розділили "Чужий: Заповіт", "Привид в обладунках" і "Воно" за мотивами однойменного роману Стівена Кінга - фільми отримали по п'ять скарг.

Популярні новини зараз

Традиційна паска на Великдень-2021: рецепт, яким користувалися наші бабусі

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", журнал The Hollywood Reporter представив список з 25 кращих антагоністів фільмів і мультфільмів за всю історію кіно. Як повідомляється на сайті видання, в опитуванні при складанні рейтингу взялb участь 1000 представників голлівудської кіноіндустрії, які голосували за кінолиходіїв.

Перше місце в рейтингу зайняв антагоніст кіносаги "Зоряні війни" Дарт Вейдер. Відзначається, що кращим лиходієм Вейдера назвали представники різних вікових груп та професій в Голлівуді.

Нагадаємо, відома ковбойська мелодрама "Горбата гора" повинна була бути зовсім з іншим складом акторів. Режисер Гас Ван Сент, який повинен був виступити режисером фільму "Горбата гора", розповів про провал з кастингом на головні ролі. За словами кінематографіста, через це він не зняв свою версію фільму, пише видання IndieWire.

Він планував на головні ролі взяти Леонардо Ді Капріо і Бреда Пітта. Однак на таку пропозицію обидва актора відповіли відмовою.