У Таїланді дівчина зняла ченця, який мастурбував прямо в автобусі.

Пасажири і зйомка не телефон не бентежила недбайливого ченця.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в 2012 році жителі невеликого китайського села під час ремонту доріг виявили незвичайний ящик істатуї Будди. Протягом п'яти років фахівці проводили розкопки і досліджували на знайдені реліквії і тільки в 2016 році випустили наукову роботу про свої роботи.

Популярні новини зараз
Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

У проекті йдеться про те, що вчені виявили 260 статуй Будди і керамічну скриньку з останками людини, який був похований 22 червня 1013 року. Експерти припускають, що останки належать Будди Шак'ямуні (Будда Гаутама).

Вчені додали, що Ченці Юнжань і Чжімін зі Школи Лотоса, що служили в храмі Манджушри при монастирі Лунсін в префектурі Цзінчжоу, зібрали більше 2000 фрагментів останків Будди, і закопали їх у самому храмі.

Крім того, 6 березня в Шрі-Ланці оголошено надзвичайний стан на 10 днів через зіткнення між буддистами і мусульманами.

Як пише Reuters з посиланням на представника уряду, більше 70% населення сповідують буддизм. Проблема почалася не сьогодні. Ще в минулому році між двома громадами почали сутички. Групи буддистів звинувачували мусульман, які є релігійною меншиною в країні, в примусовому зверненні людей в іслам і пошкодженні буддійських археологічних пам'яток.

"На спеціальному засіданні уряду було прийнято рішення оголосити надзвичайний стан на 10 днів, щоб запобігти поширенню заворушень", - сказала держсекретар Даасарі Джаясекара.

Також буддисти були проти присутності мусульманських біженців Рохин з переважно буддійської М'янми, де також відбуваються релігійні зіткнення.

Найбільше на острові буддистів - 70%, на другому місці індуїсти - 13%, треті мусульмани - 10% і далі - християни 7%.