На звичайного рибалку з Мурманська Романа Федорцова раптово звалилася слава. Спочатку блогери, а слідом і ЗМІ звернули увагу на незвичайний аккаунт в Twitter: молода людина розміщує в соцмережі фотографії химерних морських мешканців, які потрапляють в трал риболовецького судна, на якому він працює.

Федорцов з командою промишляє в Баренцевому морі і у водах Атлантики. Улов рибалок вражає, а частіше лякає. У колекції моряка риби в чиє існування важко повірити.

Рибак продовжує публікувати фотографії найбільш незвичайних мешканців морських глибин, які потрапляють в мережі.

На сторінці хлопця в соцсести можна зустріти найрізноманітніших істот, про наявність яких багато хто з нас навіть не здогадувалися.

Нагадаємо, вчені знайшли на морському дні поблизу Індонезії невідомих раніше науці істот, життя яких вдалося зняти. Морські "чудовиська" нагадують риб, однак фахівцям потрібно ще визначити їх вид.

Популярні новини зараз
День Антоніни 30 січня: залучіть гроші у свій будинок, але не надумайте грати в сніжки і готувати сочевицю, заборони свята "Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило
Показати ще

Новий вид морських мешканців виявив французький океанолог Еменрик Бенхаласс на глибині близько трьох кілометрів.

Вчений розповів, що знайшов досить дивну рибу, яка навчилася використовувати свої плавці в якості ніг. Вона перевертає нижні "кінцівки" і пересувається на них по морському дну. До якого саме виду належить це створіння, поки невідомо.

Як повідомляв портал "Знай.uа", деякі істоти, яких зображують у фільмах жахів існують і в реальному світі. От тільки вони ретельно приховують своє існування. Завдяки цьому відео ви дізнаєтеся про існування чималої частини жахливих істот.