Небачені морські монстри, які налякали навіть вчених: фото

поділитись
Ці істоти виглядають як прибульці

В Індонезії виявлені десятки нових видів представників морської фауни. Як зазначає IFL Science, учасники експедиції за два тижні виловили понад 12 тисяч морських істот, серед яких виявили раніше не відомі науці різновиди крабів, омарів і креветок.

Серед незвичайних істот вчені відзначають омарів Thaumastocheles massonktenos. У цих істот є клешні, схожі на ланцюгову пилку. Живучи на глибині 500 метрів, вони харчуються мулом, для чого і призначені незвичайні кінцівки.

Ще один глибоководний мешканець — кальмар Histieuthidae, у якого очі різного розміру: великий допомагає в пошуку їжі, а маленький звернений вгору і призначений для уловлювання світла.

А дуже довгий рак-відлюдник робить будинок в гілочках, які падають на морське дно.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що група вчених у водах біля західного узбережжя Австралії виявила затонулий корабель. Фахівці, припускають що невідоме судно затонуло в минулому столітті. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Співробітники Австралійського інституту наук про море (AIMS) на судні Solander вивчали води узбережжя континенту неподалік від міста Брум, штат Західна Австралія. Під час дослідження сонар виявив невідомий корабель, розташований в шістдесяти метрів від поверхні води.

Уламки судна розтягнулися на 37 метрів в довжину і на сім завширшки. Матеріали вчені передали Музею Західної Австралії. Його фахівці постараються встановити походження корабля. Передбачається, що він затонув у двадцятому столітті.

Експерт з соніка морського дна з дослідницького центру Кертін Іена Парнума повідомив, що на відео добре видно обриси судна. Незважаючи на це, встановити його модель дуже важко. Він зазначив, що води біля узбережжя Австралії досліджені недостатньо добре.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Дивний об'єкт в небі змусив спостерігачів засумніватися у власному зорі і висувати припущення про НЛО
0
0
23:05 20.05.2018
Російські вчені назвали точну дату, коли настане новий Льодовиковий період на планеті
0
0
20:59 20.05.2018
Надмірне вживання такої їжі може викликати сонливість
0
0
20:05 20.05.2018
Дослідники створили докладні карти з областями, в яких народжуються схожі на Сонце зірки
0
0
19:38 20.05.2018
Супертелескоп, запущений близько місяця тому, передав на Землю свій перший знімок
0
0
18:44 20.05.2018