В Індонезії виявлені десятки нових видів представників морської фауни. Як зазначає IFL Science, учасники експедиції за два тижні виловили понад 12 тисяч морських істот, серед яких виявили раніше не відомі науці різновиди крабів, омарів і креветок.

Серед незвичайних істот вчені відзначають омарів Thaumastocheles massonktenos. У цих істот є клешні, схожі на ланцюгову пилку. Живучи на глибині 500 метрів, вони харчуються мулом, для чого і призначені незвичайні кінцівки.

Ще один глибоководний мешканець — кальмар Histieuthidae, у якого очі різного розміру: великий допомагає в пошуку їжі, а маленький звернений вгору і призначений для уловлювання світла.

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

А дуже довгий рак-відлюдник робить будинок в гілочках, які падають на морське дно.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що група вчених у водах біля західного узбережжя Австралії виявила затонулий корабель. Фахівці, припускають що невідоме судно затонуло в минулому столітті. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Співробітники Австралійського інституту наук про море (AIMS) на судні Solander вивчали води узбережжя континенту неподалік від міста Брум, штат Західна Австралія. Під час дослідження сонар виявив невідомий корабель, розташований в шістдесяти метрів від поверхні води.

Уламки судна розтягнулися на 37 метрів в довжину і на сім завширшки. Матеріали вчені передали Музею Західної Австралії. Його фахівці постараються встановити походження корабля. Передбачається, що він затонув у двадцятому столітті.

Експерт з соніка морського дна з дослідницького центру Кертін Іена Парнума повідомив, що на відео добре видно обриси судна. Незважаючи на це, встановити його модель дуже важко. Він зазначив, що води біля узбережжя Австралії досліджені недостатньо добре.