Слід Сатани: кому насправді служить Ватикан

поділитись
Вся будівля нагадує голову змії

Буквально днями стало відомо, що користувачі соціальних мереж оприлюднили безліч вельми дивних, а місцями шокуючих знаків у конференц-залі Папи Римського.

З цим можна не погодитися, але в той же час фотографії та знаки говорять самі за себе. Відповідне відео опубліковане на одному з Youtube-каналів.

Так на відео можна спостерігати всіляку приховану символіку, ознаки окультизму і сатанізму. Цей факт вразив багатьох користувачів. А відео по цій темі вже встигло набрати більше 237 тисяч переглядів на каналі.

Наприклад, проста кривизна конструкції будівлі конференц-зали четвертого Папи з вигляду нічим не примітна, однак, якщо придивитися, можна помітити голову змії (здавна змій-спокусник вважається втіленням Люцифера).

Тут варто задуматися: якщо вся будівля нагадує голову змії, тоді можна припустити, що будівля була спроектована спеціально. Більш детальне дослідження спеціаліста з окультизму і знань світових еліт можна почути на відео. Дуже рекомендуємо до перегляду і прослуховування, адже ролик дійсно підштовхує до деяких міркуванням і створює безліч питань щодо конференц-залу у Ватикані, де Папа постійно виступає в "пащі" голови змії.

Нагадаємо, що 1200 сторінок досьє, повних брудних подробиць життя італійських священиків, підірвали Ватикан. У документі наводяться докази гомосексуальних зв'язків священнослужителів, які зобов'язані зберігати целібат. Чого в досьє тільки немає: і фото, і відео, імена і дати, а також листування в месенджерах.

Досьє зібрав неаполітанець Франческо Манджакапра, який називає себе працівником гей-ескорту і стверджує, що надавав різні секс-послуги священикам. За словами Манджакапры, він вирішив скласти досьє і передати його верхівці католицької церкви, так як не міг більше терпіти лицемірства деяких її членів.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що правлячі касти – масони і тамплієри, завжди вважалися найзагадковішими і найзакритішими структурами. Але, як виявилося, туди можна потрапити, варто тільки відповідати їх вимогам і знати основні правила.

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
Ватикан, конференц-зал, змія
Про ці геніальні трюки не знає майже 100% водіїв, навіть досвідчених
0
0
15:06 18.06.2018
Тільки чутливі до тонких світів люди можуть "підключитися" до невидимої енергетичної мережі і навіть дізнатися таким чином виграшні номери у лотереї
0
0
14:53 18.06.2018
Перший тиждень місяця виявиться вдалим для деяких знаків Зодіаку
0
0
12:05 18.06.2018
Волочкова показала, як вона готувалася до ночі з новим коханцем
0
0
08:12 18.06.2018
Ця дієта допоможе схуднути і поправити здоров'я
0
0
07:34 18.06.2018