Часом у наші сновидіння приходять померлі родичі. Такі сни завжди віщують якісь серйозні події. Але не варто турбуватися! Дуже часто прихід таких "гостей" обіцяє удачу та успіх.

Померла людина у сні є вісником кардинальних змін у житті сновидця, також дане сновидіння може бути застереженням, трактувати яке потрібно виходячи з подій, що відбуваються в реальному житті. Тому для того щоб розібратися до чого сниться небіжчик, слід пригадати сюжет сновидіння, всі деталі і емоції, які супроводжують. І лише після ретельного аналізу, побаченого, звернутися за допомогою до сонників.

Більш того, якщо людина пішла з життя недавно, і ви все ще переживаєте його смерть, часто думаєте про нього, такі сни відображають лише ваші думки. Підтексту тоді в них не шукайте.

В інших випадках слід подумати — до чого таке може снитися. Зазвичай людина бачить уві сні що-небудь подібне:

- покійний частіше за все є таким, як і за життя, хоча виглядає молодше і має більш здоровий вигляд;

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

- він дає знати живим, що з ним все добре. При цьому не говорить ні слова, повідомлення передається телепатично;

- такі сни дуже схожі на реальність, після пробудження людина пам'ятає все в найдрібніших деталях.

А ось з яких причин померлі родичі відвідують вас уві сні:

- покійний хоче попросити вибачення чи вирішити проблему, яка турбувала його при житті;

- він попереджає про щось, дає пораду або виступає в ролі захисника;

- покійний приходить, щоб показати вам, що є життя після смерті;

- він хоче, щоб ви знали, що з ним все в порядку, він у безпеці.

Важливими у тлумаченні сновидінь є самі емоції сновидця, тому, дізнатися, до чого сниться мрець, можна пригадавши ті почуття, які викликав небіжчик уві сні. Спокійний або трохи піднесений настрій у сні (або після нього), говорить про те, що незабаром всі тривоги, які мучили вас в реальному житті залишаться позаду, настане довгоочікувана ідилія і спокій, вирішаться складні ситуації і конфлікти.

Згідно народним традиціям і канонам, в тих випадках, коли вам постійно сниться померла людина, слід пом'янути його. Для цього потрібно піти в церкву, поставити свічку за упокій померлого або замовити службу. Також, якщо покійний є родичем сновидця, треба придбати в магазині печиво і цукерки і роздати сусідам і колегам по роботі.

Пам'ятайте: якщо у сні померлий постає живим і здоровим і дає вам якісь вказівки чи поради, до них неодмінно прислухатися. Вони допоможуть розвіяти душевні тривоги і сумніви, залагодити конфлікти, розв'язати проблеми.

Як повідомляв портал "Знай.uа", не так давно психологи з'ясували, про що найчастіше шкодують люди. Для цього вони провели опитування, в якому взяли участь сотні респондентів. В опитування входили питання про "ідеальне я", про "актуальне я", "я морального обов'язку".