Чому сон не для слабаків, а для здорових, розумних та красивих: є відповідь

поділитись
Результати отримані в ході дослідження дуже здивували американських вчених

Група вчених-нейробіологів з Колумбійського Університету в США показала результати дивного дослідження, яке вони присвятили вивченню потенційних антиоксидантних ефектів від сну.

Відомо, що вчені у зв'язку з цим вивчали особливу мутацію у фруктових мух, не дозволяли їм спати стільки, скільки це необхідно. Результати отримані в ході дослідження, чимало здивували і відзначилися деякою діалектикою щодо користі і шкоди короткого або надмірно довгого сну – фахівці не сумніваються, що приблизно такі ж ефекти можна буде спроектувати на людську спільноту. Про це пишуть американські наукові журнали.

Стаття дослідників з'явилася в науковому журналі PLOS Biology, де фахівці з Колумбійського Університету поділилися особливими результатами свого аналізу. У ході експериментів на фруктових мухах класу Drosophila вони з'ясували, що здоровий сон володіє сильним антиоксидантним ефектом, що виражається в підвищенні стресостійкості за рахунок більш високого захисту проти оксидативного стресу.

Для проведення дослідження вони розділили фруктових мух на дві контрольні групи – одні характеризувалися цілком природним станом здоров'я, а інші певними мутаціями, що зачіпають цикл сну і неспання. Провівши порівняльне дослідження і вивчивши результати, вони прийшли до висновку про те, що систематичний брак сну може призвести до значних психологічних і фізіологічних побічних ефектів, зокрема до зниження здатності мозку боротися з оксидативним стресом. Таким чином, ефект антиоксиданту в здоровому сні дійсно присутній.

Як повідомляв портал "Знай.uа" гормони - це крихітні речовини, які швидко рухаються в нашій крові, допомагаючи органам і тканинам організму виконувати свої функції. Баланс гормонів необхідний для здоров'я всього організму. На жаль, дисбаланс гормонів зустрічається дуже часто, особливо у жінок. Медики називають вісім ознак, які попереджають про гормональний дисбаланс.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
сон, здоров'я, режим
Вісім шокуючих фактів про секс, про які вам не розкажуть навіть лікарі
0
0
21:12 20.08.2018
У дослідженні брали участь майже 80 тисяч людей
0
0
13:13 20.08.2018
Сьогодні рак легенів по летальності лідирує серед усіх онкологічних захворювань
0
0
11:12 20.08.2018
Завдяки цій карті відбулося відкриття Америки
0
0
08:34 20.08.2018
Що цікавого віднайшли науковці цього разу
0
0
08:14 20.08.2018