Робоча група Чорнобильської АЕС врятувала бродячу собаку – вона забралася на саркофаг над реактором станції. Про це стало відомо завдяки публікації відео на YouTube.

Двоє робітників піднялися на дах стометрової будівлі, щоб врятувати тварину. В ході рятувальної операції їм довелося скористатися альпіністським спорядженням.

Закріпивши на собаці рятувальні ремені, робочі разом із твариною спустилися на землю.

Аварія на Чорнобильській АЕС — одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства. 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці станції стався вибух, в результаті якого послідував викид радіоактивних речовин.

У перші три місяці після аварії загинули близько 30 осіб. Радіоактивному опромінюванню піддалися майже 8,4 млн жителів Білорусі, України та Росії. Навколо АЕС була створена так звана зона відчуження, з якої евакуювали два міста — Прип'ять і Чорнобиль, а також 74 села.

Популярні новини зараз

Анатолій Анатоліч "клонував" Лілію Ребрик: "Хороших людей має бути багато"

Полякова, Єфросиніна, Каменських та Сумська: як виглядають улюблениці українців без макіяжу

Володимир Дантес застряг у кріслі й насмішив Надю Дорофєєву: добре відгодувала

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

Показати ще

Раніше, у Російської Федерації в Свердловській області на Бєлоярській атомній станції відбувається щось серйозне.

Не виключено, що через проблеми можливе зведення саркофага, як над українською атомною станцією в Чорнобилі. Повідомляється, що в разі аварії зони відчуження можуть з'явитися навіть у Польщі та Німеччині.

Російський економіст Владислав Іноземцев заявив, що в грудні 2017 року, після 12 місяців роботи, новий четвертий блок АЕС відправили на плановий ремонт, який повинен був закінчитися в січні, але продовжується до цих пір.

Нагадаємо, в Мережі показали приголомшливі знімки з Чорнобиля, які зроблено на камеру повного спектру з інфрачервоним фільтром.

Крім того, в зоні відчуження біля Чорнобильської АЕС туристи-екстремали знайшли рогату тварину – лося.

Також, з моменту аварії на Чорнобильській АЕС, яку визнали вибухом планетарного масштабу, пройшло 32 роки. І тільки зараз з'явилися оприлюднені документи, які проливають світло на те, що насправді сталося в Чорнобилі.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", ці міфи про Чорнобиль тримають усю планету в страху.