Сонячне затемнення, яке відбудеться 11 серпня, стане останнім в "коридорі" літніх затемнень нинішнього року. УНІАН пише, чого категорично не можна робити в день сонячного затемнення.

Що можна і чого не можна робити в затемнення

Фахівці відзначають, що затемнення впливають на людину протягом двох тижнів: сім днів до, і сім після. Астрологи визнають, що цей період може бути доленосним: він ідеально підходить для розриву з минулим, відмови від шкідливих звичок, зміни духовного стану і перенастроювання особистості на реалізацію своїх устремлінь. Будь-які важливі події в житті людини в цей період можуть бути фатальними. У період затемнення не рекомендується:

- робити дорогі покупки і подарунки;

Популярні новини зараз

Зірка "Холостячки" Роман Свечкоренко розповів про біду, яка трапилася з його дівчиною і дочкою

Вбивство військових у Дніпрі: що говорять односельці про Артема Рябчука та хронологія подій від фігуранта справи

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

- приймати важливі, незворотні рішення;

- проводити серйозні медичні процедури і операції;

- подорожувати і заводити знайомства;

- піддаватися негативним емоціям;

- проводити церемонії одруження.

У день сонячного затемнення 11 серпня бажано берегти себе від стресу, не сідати за кермо, утриматися від алкоголю та куріння. Краще просто спокійно відпочити. Астрологи стверджують, що затемнення буде мати вплив навіть на тих людей, які його не бачили.

Прикмети на сонячне затемнення

Існує думка, що в народі сонячне затемнення вважається поганим знаком. У той же час, з цим явищем пов'язаний цілий ряд повір'їв, що мають як негативне, так і позитивне значення для людини.

- День затемнення вважається хорошим часом для надання допомоги або подачі милостині нужденним.

- якщо в день затемнення розлити воду або потрапити під дощ, то в житті людини скоро настануть великі позитивні зміни;

- зламати в день затемнення каблук або підвернути ногу - негативний знак, що попереджає про те, що людина ступила на невірний шлях;

- за старими народним повір'ям, в момент затемнення краще закривати і завішувати вікна, щоб не потрапити під вплив "поганого сонця";

- для закоханих існує традиція робити в день затемнення пропозиції руки і серця, коли сонячний диск перетворюється в "кільце";

- якщо день затемнення збігся з днем ​​народження людини (навіть з різницею в два-три дні), то найближчим часом його чекають серйозні зміни в житті, які можуть мати як позитивний, так і негативний характер.

Нагадаємо, як затемнення 11 серпня вплине на різні знаки Зодіаку.

Як повідомляв Знай.ua, крім часткового сонячного затемнення, яке очікується в суботу, 11 серпня, в цей же день пройде наймасштабніший зорепад на рік.

Також Знай.ua писав, серпень 2018 року насиченим не тільки подіями і святами - астрологи попереджають і про цілу низку небезпечних дат в календарі, коли краще поберегти себе і бути особливо обачними.