У Джини Стюарт з австралійського міста Голд-Кост непогані шанси виграти конкурс "Міс журнал Maxim" в своїй країні.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

І це при тому, що вона не тільки мати-одиначка з чотирма дітьми, але з недавніх пір ще й бабуся. Жінка вже вийшла в півфінал і збирається боротися за перемогу. Наскільки це реально, ви можете оцінити, зазирнувши в її інстаграм.

Про цю незвичайну конкурсантці "Міс Maxim Австралія". Мати чотирьох дітей з міста Голден-Кост пробилася в півфінал, набравши тисячі читацьких голосів і обійшовши сотні конкуренток, які набагато молодший за неї.

Як ви думаєте, скільки їй років?

Їй сорок сім. Вона вдвічі старше переважної більшості моделей, яких обійшла на першому етапі. Більш того, вона не тільки мати-одиначка, але недавно стала ще й бабусею. Її старшому синові вже 27 років, а молодшій доньці - всього чотири роки, і дитина не набагато старше внучки Джини, якої десять місяців.

Після виходу в півфінал Джина стала стрімко набирати передплатників в інстаграме, який вона завела минулої осені, готуючись до участі в конкурсі. Зараз, коли ми пишемо цей текст, їх уже 45 тисяч, а вдень було трохи більше сорока. Щоб виглядати так, як вона виглядає, Джині не довелося робити ніяких операцій - крім однієї.

"Я тільки збільшила груди десять років тому. Я не використовую ботокс, філери, я вірю в те, що старіти треба гідно. Насправді ніяких секретів немає. Я думаю, що всі люди гарні. І я беру участь в конкурсі не заради уваги - я його терпіти не можу. я це роблю, щоб надихнути жінок, щоб вони перестали терзати один одного "

Стюарт всерйоз розраховує на перемогу і планує пожертвувати призові десять тисяч доларів своїй найкращій подрузі, з якою вони дружать вже тридцять років: у тій недавно стався інсульт. Крім того, Джина сподівається таким чином привернути увагу до проблеми інсультів.

На своїй сторінці на сайті Maxim жінка пише, що кращими своїми рисами вважає почуття гумору, гарний сміх і здатність піклуватися про інших людей. Орієнтирами в житті для неї є люди, «які роблять те, що говорять». А на питання, що б вона зробила, якби управляла світом хоча б один день, Джина відповіла так:

Я б зробила так, щоб в шоколаді, арахісове олії і "Нутеллою" було нуль калорій.

А ось як вона виглядала в 20 років.

73 питання Емілі Ратаковські.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Емілі Ратаковскі розкрила секрет своєї обручки