На території відомства NASA палеонтолог виявив плиту на схилі пагорба зі слідами імовірно динозаврів. На піщанику, витягнутому з-під землі вдалося виявити близько 70 слідів різних розмірів. Хоча товщина досліджуваного пласта була розміром всього з обідній стіл.

В ході копіткої роботи вчені змогли визначити належність деяких відбитків. Виявилося, що більшістю "наслідивших" були травоїдні і рослиноїдні динозаври, такі як зауропод, нодозавр, а також хижак теропод і літаючий ящір птерозавр.

На думку експертів, попередній вік унікальної знахідки оцінюється в 100 млн років і відноситься до доісторичної епохи крейдового періоду. Експертиза показала, що в той час на цій території знаходилися болота, а відбитки лап залишили динозаври всього за кілька днів перебування в цій місцевості.

Швидше за все це був край болотистої місцевості, де знаходилася велика кількість їжі у вигляді личинок і черв'яків - щоденний раціон ссавців. А хижаків приманювала ця місцевість нескінченним потоком свого предмета раціону.

Популярні новини зараз
Шалені знижки від АТБ: скільки коштують м'ясо, риба, ковбаси та інші товари Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"вчені здивовані недавньої знахідкою останків істоти, що нагадує динозавра, що збереглася на кістках плоттю. Труп тварини був виявлений електриком, приводять в порядок занедбану 35 років тому підстанцію в невеликому індійському містечку Уттаракханде.