Не так давно в мережу виклали серію страшних архівних фотографій, які здатні полоскотати нерви будь-якому сміливцю. Обіцяємо, від цих знімків і історій, пов'язаних з ними, у вас волосся стане дибки.

Посмертна фотографія дівчини з батьками. Так як у вікторіанську епоху не всі могли дозволити собі фотографії за життя, почалася мода на посмертні фото.

Силует чоловіка, що залишився після ядерного вибуху в Хіросімі у 1945. Такий ефект виникає внаслідок дії світлового випромінювання при ядерному вибуху.

У 1950-х роках уряд США створило "підроблені" міста з манекенами для ядерних випробувань.

Французький невропатолог Гійом Дюшен в 1860-х проводив дослідження виразів обличчя людини, впливаючи на своїх пацієнтів електричним струмом. Його медичні експерименти стали першими в світі, відображеними на камеру.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Вільям Хоуп, першопроходець у спіритичній фотографії, зробив цей знімок літньої пари і передбачуваної примари жінки в 1920 році.

Священик зробив цей знімок біля вівтаря англійської церкви в Неубі в 1963 році. Щось, знайдене на фото, назвали "привидом церкви Неубі".

У 1891 році мешканка британського графства Чешир, Сибелла Корбет, зробила фотографію великої бібліотеки в своєму будинку. Вважається, що на знімку був зображений привид лорда Комбермера в день його похорону.

Каплиця в Седлеці, Чехія, повністю оброблена людськими черепами і кістками. На оформлення каплиці пішло близько 40 000 людських скелетів. Кісткосховище розташоване посеред кладовища.

Ринок амулетів "Акодессева" у Того - один із найжахливіших ринків в Африці. тут продають все для ритуалів та магії вуду - від людських черепів і мертвих мавп до шкіри броненосців і дзьобів папуг.Моторошний острів ляльок у Мексиці. За легендою, єдиний житель острова, Дон Хуліан Сантана, знайшов у каналі тіло потонулої дівчинки. Він почав збирати ляльок для неї, і продовжував протягом багатьох років, поки сам не потонув у тому ж водоймищі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", неподалік Кирилівської церкви знайшли унікальні артефакти.