Іноді, після складного робочого дня хочеться просто лягти на диван і нічого більше не робити. І в цьому телевізор і хороший фільм – прекрасні помічники для вас. Звичайно, є величезна кількість прекрасних фільмів, які можна переглядати десятки разів. Але є і нові фільми, які нічого не поступаються.
Зовсім недавно критики відомого The New York Times, спільно з режисерами і акторами, склали список найкращих фільмів 21 століття. І це вас точно зацікавить.

Список кращих фільмів 21 століття: топ 3

І список найкращих фільмів 21 століття очолила "Нафта" 2007 року, режисером якої був Пол Томас Андерсон.
Сюжет картини розгортається навколо золотошукача Деніела Плэйнвью, який зумів знайти величезні поклади нафти. Звичайно, він розбагатів і отримав прекрасне життя. Але, він перейшов дорогу релігійною фанатику, який і почне все псувати.

Список кращих фільмів 21 століття: друге місце отримав мультик Хаяо Міядзакі "Віднесені примарами". Головною героїнею тут постає 10-річна дівчинка, яка з батьками переїжджає в новий будинок. Але виходить так, що вона потрапляє в інший світ, де є і монстри і духи. А її батьки через ненаситність перетворюються на свиней.

Список кращих фільмів 21 століття: 3 місце займає "Крихітка на мільйон доларів". Фільм Клінта Іствуда, який розповідає про офіціантку, яка вирішила серйозно зайнятися боксом. Незважаючи на всі труднощі, і небажання тренера з нею займатися, вона все-таки проходить весь шлях до чемпіонства.

Популярні новини зараз

"Вся сім'я в зборі", - Кароль і Балан вразили знімком зі своїми мамами

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Список кращих фільмів 21 століття: топ 25

Далі у першу десятку потрапили такі фільми: «Дотик гріха», «Смерть пана Лазареску», «Один і два», «Головоломка», «Отроцтво», «Літній час», «Повелитель бурі».
Крім цього, в топ-25 найкращих фільмів 21 століття потрапили: «Тімбукту», «Божевільний Макс: Дорога люті» і «Місячне світло».
А останнім виявився "Сорокарічний незайманий".