Експерти дізналися у жінок у віці від 18 років, що вони мають на увазі під серйозними стосунками, а також розпитали, в чому ж полягають плюси і мінуси тривалих сімейних зв'язків. Про це повідомило видання "Дні.ру".

Так, для половини респонденток це відносини, пронизані любов'ю і повагою, відзначає портал. 22% опитаних мають на увазі під цим поняттям глобальні плани: діти, купівля житла, переїзд в іншу країну.

Про те, що серйозність відносин надає лише шлюб, заявили 12% жінок, 7% вказали на проживання разом, 7% — на тривалість зв'язку. 2% росіянок вважають, що якщо був секс — відносини можна назвати серйозними.

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого
Показати ще

Як довго повинні тривати серйозні стосунки?

Більшість жінок відзначили, що серйозність не залежить від тривалості зв'язку.

Головним плюсом серйозних стосунків 76% жінок назвали стабільність і впевненість, 12% — регулярний секс, 4% — економію бюджету, 2% — соціальний статус дружини.

6% опитаних сказали, що у серйозних стосунків взагалі відсутні будь-які плюси. Для 26% мінусом є відсутність свободи, для 10% — спільний побут. 6% вважають, що мінус — секс лише з одним партнером, а 3% — сам статус дружини.

Додамо, що 74% респонденток вважають, що дружба або недовгий роман цілком можуть перетворитися в серйозні стосунки. 8% вважають, що такі відносини розвиваються по-іншому, не з дружби і інтрижок.

Раніше Знай.uа писав, що фахівці прийшли до висновку, що відсутність інтимного життя негативно впливає на здоров'я жінки. Які ж хвороби можуть з'явиться з-за відсутності регулярного статевого зв'язку?

Також нещодавно жінки ділилися найпотаємнішим і чесно розповіли, що їх дратує в поведінці чоловіків під час інтиму. Сексологи на підставі думок жінок виділили декілька найпоширеніших помилок хлопців.

Сьогодні чоловіки і жінки в ліжку є куди більш розкутими, ніж півстоліття тому. Але дуже важливо правильно займатися будь-якими видами сексу, доставляючи радість своєму партнеру, а не роздратування.