Американський сексолог Санні Роджерс стверджує, що регулярні тренування в спортивному залі можна замінити частим сексом. Проте, на думу вченого, щоб домогтися прекрасного результату важливо виконувати лише найбільш енерговитратні пози в ліжку.

Санні Роджерс заявив, що найпопулярніша місіонерська поза є ефективним засобом для схуднення. Виявляється, всього за 15 хвилин заняття любов'ю в такому положенні згорають 134 калорій.


А от поза "наїзниці" здатна спалити до 263 калорій за тих же 15 хвилин.

Не менш популярна у світі поза Doggy style за 15 хвилин позбавляє від 167 калорій.

 

Також сексолог каже, що під час статевого акту варта видавати і характерні звуки, які теж сприяють схудненню.

Популярні новини зараз

Укрзалізниця влаштувала пасажирам ігри на виживання: "Аби не здохнути на цьому галицькому Титаніку"

Головне за ніч: бонус по субсидіям, "посадка" Порошенка, штрафи для пішоходів та в'язниця за порожній шлунок

"Фріске" з'явилася напередодні весілля Шепелєва, фанати не можуть повірити очам

Головне за ніч: "чистка" зарплати від Зеленського, продаж ПриватБанку, доля гривні в 2020 році та перемога Нафтогазу

Показати ще

Роджерс також рекомендує спробувати позу стоячи, коли партнер руками утримує жінку в повітрі. Даний спосіб спалює 209 калорій за 15 хвилин, а також допоможе чоловікові накачати м'язи рук, ніг і шиї.

 

Разом з тим, цікавий спосіб урізноманітнити сексуальне життя спортом запропонував відомий професор з Індіанського університету Деббі Хербеник. Він вважає, що йога не лише розвиває хорошу гнучкість, а й здатна удосконалити секс.

Професор зайнявся вивченням йоги і з'ясував, що практично всі вправи можуть урізноманітнити інтимне життя.

Варто спробувати кілька асан (поз), які придумав цей "дослідник", а також врахувати поради сексолога Санні Роджерса і ваше життя набуде іншого сенсу.

Як повідомляв портал "Знай.ua", фахівці в області сексології з'ясували, що ігристе вино або шампанське позитивно впливає на статевий акт в цілому і викликає у чоловіків потужну ерекцію, яка триває довше, ніж зазвичай.

Невелика кількість цього алкогольного напою перед інтимною близькістю позитивно впливає на статевий акт. Незважаючи на недавні дослідження, які показали, що спиртні напої негативно впливають на сексуальне життя, а чоловіки через них перестають реагувати на сексуальну стимуляцію, фахівці встановили, що дане твердження стосується не всіх напоїв.

Вчені рекомендують перед сексом пити саме шампанське.