Відомий професор з Індіанського університету Деббі Хербеник вважає, що йога крім хорошої гнучкості вносить ще і значну різноманітність в сексуальне життя.

Правда цікаво? Варто спробувати кілька асан (поз), які придумав цей "дослідник". Про це пишуть американські наукові видання.

Паріврітта супта конасана

Хербеник каже, що ця асана сприяє більш глибокому проникненню і може підійти, якщо вам з якоїсь причини не подобається контакт ззаду.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Пішов з життя тато Насті Каменських, співачка не стрималася: "Приходь частіше у снах"

Дан Балан зворушив Тіну Кароль романтичним жестом до її 36-річчя: "Дорога..."

Показати ще

Прасаріта падоттанасана

Ця поза є варіантом проникнення ззаду і дозволяє партнеру дістати до передньої стінки піхви.

Адхо мукха шванасана

Точно так само, як і попередня, ця асана дозволяє стимулювати чутливу передню стінку піхви. Варіація популярної пози догі-стайл, але при цьому на корпус припадає велике навантаження.

Чакра-крійя

Цей варіант схожий на позу собаки мордою вниз, але, завдяки піднятій нозі, дає набагато більше простору для руху. Так як ви не на тренуванні, можна розгорнути стегна трохи в бік і таким чином зробити позу більш комфортною, а заразом більше розкрити тазостегнові суглоби і збільшити кут.

Ардха чакрасана

Деякі жінки відчувають більше збудження в позі напівмоста. Більше того, ця поза стимулює статеві органи і може викликати легке збудження навіть під час стандартної практики на уроках йоги. Хербеник радить використовувати цю асану для того, щоб наблизити оргазм.

Баласана

Баласана розслаблює нижню частину спини, яка зазвичай напружена, і дозволяє вам отримати задоволення.

Супта баддха конасана

Ця асана дозволить вам розслабитися і дасть більш близький контакт з партнером.

Шавасана

Іноді краще — це найпростіше. Якщо напівміст наблизить вас до фіналу, то секс в шавасані, навпаки, уповільнити його. Цим можна скористатися, якщо ви вирішите розтягнути урок йоги.

Як повідомляв портал "Знай.uа" вважається, що для чоловіків в сексуальному житті більшу роль грає фізіологія, ніж прояв емоцій, почуттів і прихильності. Однак дослідники в області сексології давно з'ясували, що в різні періоди свого життя ставлення до сексу у чоловіків видозмінюється.