Вважається, що для чоловіків в сексуальному житті величезну роль грає фізіологія, ніж прояв емоцій, почуттів і прихильності. Однак дослідники в області сексології давно з'ясували, що в різні періоди свого життя ставлення до сексу у чоловіків видозмінюється.

Чоловіки 25-30 років

Пік сексуального захоплення проявляється у чоловіків саме в цьому віці. Експерти вважають, що в цьому віці вони не особливо розбірливі у виборі сексуального партнера і кількість партнерок з лишком замінює якість сексу. В цей час чоловіки набираються досвіду і зміцнюють власну самооцінку.

Чоловіки 30-45 років

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян відвіз Ніну Матвієнко на море: так теща ще не співала

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Дослідники вважають, що саме в цей життєвий період відбувається переоцінка всього навколо, пріоритети та життєві цілі стають особливо зрозумілі. Чоловік починає бачити в жінці не тільки сексуальний об'єкт, а звертають увагу на інтелектуальний потенціал і особистісні якості партнерки. Саме в цьому віці чоловік готовий сприймати улюблену жінку і як друг, і як кохану.

Чоловіки після 45

Експерти відзначають, що після цього віку сексуальна функція у чоловіка починає згасати. Вони схильні до адьюльтерам, щоб довести власну значущість і підвищити самооцінку. Однак якщо поруч з ним буде кохана жінка, і цей період може пройти інтимно і безконфліктно.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" щоб підтримати пристрасть і сексуальне бажання у сімейній парі, повинні вкладатися обидва партнера або партнерки. Таку думку в рамках спеціального вебінару озвучили психотерапевтка, сексолог Олена Голоцван і засновниця першого в Україні lovespace-готелю Cherry Twins Олена Соловйова.

Сексолог підкреслила, що поведінка пари в ліжку - це проекція їх повсякденному житті.

"Якщо у пари накопичилося багато претензій один до одного і негативних якорів, якщо парі більше нічим один одного здивувати в житті - воно проявляється і в ліжку. Ваша сексуальне життя з партнером стає сумним і нудним, фантазій ніяких немає і секс стає схожим на похід на ненависну роботу ", - зазначила Голоцван.