Дослідники довели, що активна статеве життя здатна позитивно впливати не тільки на здоров'я партнерів. Вчені пояснили, що частий і хороший секс безпосередньо впливає на привабливість дівчат. Якісна інтимне життя, за їх запевненням, надає благотворну дію не тільки на стан здоров'я, але й на зовнішність.

В авторитетному виданні Planet Today була представлена стаття вчених про те, що дівчата стають гарнішими від приватних занять якісним сексом. Давно доведено, що регулярні заняття любов'ю підвищують імунітет і позитивно позначається на загальному стані здоров'я.

На цей раз експерти прийшли до висновків, що секс в значній мірі здатний впливати на зовнішній вигляд жінок, роблячи їх більш молодими і здоровими. Зокрема, інтим робить шкіру більш привабливою і бархатистою.

Дослідники в опублікованій статті нагадали про дії гормонів на організм партнерів під час занять сексом. Також поширена думка про те, що щоденне гарний настрій здатне відображати задоволеність її інтимним життям.

Популярні новини зараз

З ким проводить час Святослав Вакарчук з "Океан Ельзи" після розставання з Лялею: помічники артиста все пояснили

Юля Зайка показала, ким замінила Холостяка Заливака: "Ми пара?"

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" щоб підтримати пристрасть і сексуальне бажання у сімейній парі, повинні вкладатися обидва партнера або партнерки. Таку думку в рамках спеціального вебінару озвучили психотерапевтка, сексолог Олена Голоцван і засновниця першого в Україні lovespace-готелю Cherry Twins Олена Соловйова.

Сексолог підкреслила, що поведінка пари в ліжку - це проекція їх повсякденному житті.

"Якщо у пари накопичилося багато претензій один до одного і негативних якорів, якщо парі більше нічим один одного здивувати в житті - воно проявляється і в ліжку. Ваша сексуальне життя з партнером стає сумним і нудним, фантазій ніяких немає і секс стає схожим на похід на ненависну роботу ", - зазначила Голоцван.

При цьому вона підкреслила, що для того, щоб сексуальний потяг не зникав, обидва партнера повинні докладати певні зусилля. При цьому важливо не лінуватися і не соромитися відкривати нові грані сексуальності один в одному.