У Швеції парламент прийняв законопроект про захист жінок від насильства, згідно з яким чоловік зобов'язаний перед сексом отримати згоду з боку жінки. В іншому випадку це буде вважатися зґвалтуванням.

Під час голосування 24 травня шведські депутати схвалили відповідні зміни в законодавство 257 голосами. Закон вступає в силу 1 липня.

Справа про згвалтування можуть завести, навіть якщо статевий акт був добровільний і ніякого фізичного примусу не було. Чоловік повинен отримати усну згоду, якщо партнер явно не сигналізує про своє бажання і згоду діями.

Деякі противники закону вважають, що нові правила можуть дати можливості для маніпуляцій і знецінять реальні проблеми насильства.
Він стосується не тільки випадкових зв'язків, але також і подружніх пар.
"Знай.uа" нагадує, що французького режисера Люка Бесссона звинуватили в згвалтуванні. Про це повідомляє телеканал Europe 1. Ім'я потерпілої не розкривається, але відомо, що це 27-річна актриса і модель. Вона подала позов проти Бессона в п'ятницю. За її твердженням, режисер вчинив стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру в паризькому готелі "Брістоль" у минулий четвер.

59-річний Бессон, за словами його представника, "впав зі стільця", дізнавшись про звинувачення, і їх категорично відкидає.Поліція прийняла позов, режисер поки залишається на волі.

Популярні новини зараз

Олегу Виннику стало зле під час зйомок шоу "Маска"

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Ані Лорак закрила груди та покинула Україну

Епіфаній відшукав у Біблії пророцтво для України 100-річної давнини

Показати ще


Також нагадуємо, що в штаті Флорида, було виявлено тіло 18-річної Ольги Лангиль. Уродженка Архангельська померла від передозування забороненими препаратами, в цей час з нею перебували незнайомий чоловік.

Як пізніше розповів чоловік в поліцейській ділянці, в квартирі вони з Лангиль випили ще кілька алкогольних коктейлів. Потім Парих запропонував своїй супутниці різні види наркотиків, і, за його словами, вона попробов ала їх всі. Після Нэвэл і Ольга зайнялися сексом, модель заснула і померла уві сні. Знайомі дівчата впевнені, що вона не могла добровільно виїхати додому до малознайомого чоловіка. Рідні також заявляють, що секс навряд чи був за обопільною згодою.