Зовсім недавно була прем'єра першого в історії українського фентезі. Незважаючи на сумніви глядачів, фільм Сторожова застава виявився не те, що хорошим, а рекордним для українського кінематографа. На даний момент кінокартину подивилося понад 180 тисяч глядачів. І це принесло творцям фільму близько 13 мільйонів гривень.

Сторожова застава: відгуки глядачів

Тільки за перші вихідні фільм зібрав 8.8 мільйонів. В той час, як "Dzidzio Контрабас" – 7.7. До речі, обидва фільми побили рекорди, але Сторожова застава виявилася касовішою.

Сам бюджет фільму склав більше 40 мільйонів грн, але всі збори ще попереду, адже права на дистрибуцію купили компанії з Франції, Казахстану, Індії, В'єтнаму та Малайзії.

І глядачі не втомлюються писати хороші відгуки про фільм Сторожова застава.
Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

Варто відзначити, що Сторожова застава – це дебют режисера Юрія Ковальова. А сам фільм знятий по роману, написаному Володимиром Рутковским ще в 90-х роках.

Сторожова застава: герої та персонажі

Варто відзначити, що головні ролі так само виконували дебютанти - Данило Каменський і Єва Кошова.

За сюжетом фільму, Вітька переноситься в часи Київської Русі, коли наші богатирі борються з половцями. А повернутися у свій час виявляється не так і просто. Для цього він повинен подолати свої страхи і проявити себе як справжній воїн і добрий чоловік.

Персонажі фільму виявляються дуже цікавими глядачам. У фільмі Сторожова застава є майже все, що потрібно. І перша любов, і колоритні герої, і чудовисько, яке здається непереможним.

Варто відзначити, що здалеку, можна простежити ненав'язливу паралель, як мужні русичі протистояли варварам-половцям, так і ми зараз повинні захищати землю від росіян.

Фільм Сторожова застава буде цікавий усім. Звичайно, це досить мила і цікава казка для дітей, але дорослим точно не буде нудно. Це один з небагатьох якісних українських сімейних фільмів.

Дивіться трейлер фільму Сторожова застава

Сторожова застава: відгуки критиків

І без краплі дьогтю не обійшлося. При обговоренні фільму Сторожова застава, критики відзначили, що на фестивалях сподіватися, в принципі, немає на що. Максимум фільм отримає приз глядацьких симпатій, адже в картині одні штампи, а ось розумної думки - жодної.

Незважаючи на це, Сторожова застава – це величезний прогрес для українського кінематографа.