Український фільм "Сторожова застава" вийшов в широкий прокат 12 жовтня і за короткий термін зібрав рекордні збори.

За перший вікенд сума досягала 8,18 мільйонів гривень. Кінострічці вдалося перевершити попередній рекорд, що належав фільму "DZIDZIO Контрабас". Він вийшов в прокат 31 серпня і за перший вікенд зібрав 7,7 мільйона гривень.

"Сторожову заставу" вже подивилися понад 110 тисяч українців і більшість залишають хороші відгуки.

Фільм став першим українським фентезі про супергероїв. Режисером картини став Юрій Ковальов.

"Сонячне затемнення активізує магічний портал часу. Звичайний школяр Вітя потрапляє з 21 століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож. Попереду смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин - богатирями: юним Олешко, могутнім Іллею і суворим Добринею. Віктор виявляється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість ", - розповідається в сюжетній лінії фільму.

Права на показ вже купила Італія, Іспанія, Іран, Японія, а також Франція і франкомовні території. Також підписано контракт з Китаєм.

Ті хто дивився фільм позитивно відгукуються про нього, а хто не встиг сходити на нього - обіцяють обов'язково відвідати показ і підтримати український фільм. Українці пишуть, що раніше улюбленими фентезі були "Гаррі Поттер" і "Хроніки Нарнії", а тепер до цього списку потрапила ще і "Сторожова застава".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, де знімали один з найпопулярніших фільмів "Сторожова застава".