Існують кілька реальних ознак того, що у ваших стосунків немає майбутнього. Чи чекає вас попереду розставання? Читай про це в матеріалі Clutch.


Ви не можете стати "кращою людиною" в цих відносинах

Людина поруч не дає вам саморозвиватися. Ви постійно відчуваєте пригніченість, ненавидите себе, коли в черговий раз не вийшло зберегти спокій, вислуховуючи чергову претензію. У щасливим і гармонійній парі люди повинні спільно рости і розвиватися, всіляко направляти і допомагати один одному.

Ви більше не пишаєтеся своїм партнером

Різниця між щасливими відносинами і тими, які приречені на провал, в тому, що в першому закохані менше зациклені на поганому і продовжують пишатися своїм вибором, а в другому гордість швидко змінюється розчаруванням і навіть гидливістю.

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

"Холостяка" Заливака запідозрили в пластиці, Анна Богдан поруч не врятувала: "Вставив імплант?"

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Показати ще

Між вами вже не трапляється особливих і знаменних моментів

Якщо ви живете як сусіди, яких майже нічого не пов'язує або, гірше того, багато чого напружує, то пора чесно виставляти білий прапор і зізнатися, що це кінець.

Партнер починає дратувати вас в складні періоди

Якщо у важкі часи ви відчуваєте більший стрес від партнера, ніж від самих обставин, це говорить про те, що ви перестали бути союзниками, навіть навпаки, вважаєте один одного ще більшим тягарем в цей непростий час.

Майбутнє більше не має для вас значення

Ви втомилися від сварок і сутичок, а ще більше втомилися думати про те, чи правильне ви рішення прийняли, коли взагалі зв'язалися з цією людиною. Важливо вчасно зрозуміти, що час біжить без зупинки, і, поки ви будете закривати очі на своє незадоволення партнером і життя з ним, пройдуть безцінні тижні, місяці і навіть роки, яких назад вам вже не повернути.

Ви починаєте часто фантазувати і відчувати інтерес до інших людей

Уявляти собі, як добре бути вільним або якими могли б бути ваші відносини з цим "кимось іншим" - це вже ознака того, що любовний союз тріщить по швах. Це означає, що подумки ви вже багато раз розлучилися зі своїм партнером і готові до кардинальних змін.

У відносинах настала "емоційна тиша"


Коли позитивних емоцій вже немає і в помині, це легко визначити: ви не цікавитеся життям один одного, не прагнете спілкуватися, і ви двічі думаєте, перш ніж сказати щось добре і миле, бо не впевнені або в тому, що дійсно відчуваєте це, або в тому, що ваше визнання не буде проігноровано.

У парі присутній безконтрольна і необгрунтована ревнощі

Якщо ревнощі переходить всі межі, із завидною завзятістю проглядаються телефони, закочуються істерики, коли ви йдете на банальний корпоратив, у вас практично не залишається вільного часу і простору, тому що партнер фіксує кожен ваш крок, то це вже патологія, яка навряд чи вилікується, особливо якщо відносинам уже не один місяць або тим більше рік.

Ви більше не боїтеся думок про розставання

Коли ми дорожимо відносинами, то навіть думка про можливе розставання змушує нас здригнутися від переляку і постаратися якомога швидше відмахнутися від неї.

Нагадаємо, рейтинг найвірніших чоловіків за знаком Зодіаку.

Як повідомляв Знай.ua, деяким парам судилося жити довго і щасливо, але інші ж можуть бути зруйновані з появою жінки-розлучниці. Як уберегти себе і свої відносини від таких підступних леді?

Також Знай.ua писав, вчені розвінчали головний міф про щасливий шлюб.