У відносинах між чоловіком і жінкою є свої стратегії та механізми розуміння. Психолог Карина Матковська розповіла про те, як зрозуміти свого партнера і зберегти гармонійні стосунки. Про це читайте в матеріалі Clutch.

Усвідомте, що ви різні

Засмучена жінка багато говорить, а засмучений чоловік багатозначно мовчить. Вона промовляє проблему, вдаючись в дрібні подробиці, переходячи до проблем вчорашнього дня і до проблем можливих. Її заспокоює процес розмови, чого не скажеш про чоловіка. Якщо для жінки, щоб виговоритися, потрібен співрозмовник, то для чоловіка таким є він сам, тому не варто розпитувати його про проблему, краще просто залишити його наодинці з собою.

Популярні новини зараз
Український боєць на тлі трофейної техніки записав звернення до "дон-дона" Кадирова: "Поїдеш у мішку" Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню"
Показати ще

В конфлікті завжди говорите тільки про себе і свої почуття

Замініть обвинувальний: "Ти кидаєш свої речі де попало" на "Мені прикро, що доводиться прибирати за тобою речі". Замість: "Ти нічого не робиш для мене!" "Я не відчуваю твоєї турботи". А далі конкретизуйте, що ви вкладаєте в це поняття.

Перестаньте сперечатися

Ви хочете перемогти вашу дружину чи дівчину в суперечці? Хороша стратегія, якщо це ваш останній день у відносинах, і вона завтра зникне. В іншому випадку це нерозумно. Хіба ви хочете жити з жалюгідною жінкою, що зазнала поразки цілий тиждень? Якщо ні, спробуйте вирішити конфлікт за допомогою техніки "усвідомленого діалогу". Суть якої полягає в тому, що один з вас говорить, а інший слухає і не перебиває.

Знайдіть в кожному дні привід для подяки

Звертайте увагу на дрібниці, які робить ваш коханий чоловік. Це може бути приготований сніданок, випрасувана сорочка, або допомога в тому, щоб донести важкі пакунки з продуктового магазину. Може він чи вона кожен день перед сном вам чухає спинку або нагадує про важливі події. Спробуйте вести щоденник вдячності, відзначаючи кожен день або раз на тиждень, що порадувало.

Створюйте свої правила

Такі, які будуть комфортні для вашої пари. Не порівнюйте свої стосунки з чужими. Любіть і приймайте себе і свого партнера і створюйте здорові, гармонійні, ні на кого не схожі відносини.

Нагадаємо, експерт психології відносин Ярослав Самойлов дуже доступно розповів про те, які жіночі "фішки" найбільше приваблюють чоловіків.

Як повідомляв Знай.ua, 5 пікантних міфів про секс, які давно пора зруйнувати.

Також Знай.ua писав, чому чоловіки зраджують і як цього уникнути.