Вважаєте, що через роботу та інші турботи мало часу приділяєте дітям? Не потрібно відчувати себе винною. Для того, щоб підтримати з дитиною хороші відносини потрібно всього лише кожен день ставити йому ці 4 питання. Передає Clutch.

Письменниця Джеймі Харрінгтон розповіла про те, як їй вдалося встановити контакт з її малюком при тому, що вона працює 24/7.

Як пройшов твій день?

Спочатку дитина буде тримати оборону жартами або відповідати "нормально", "непогано". Не потрібно відразу ж нападати на нього і влаштовувати допит. Можна просто м'яко сказати йому про те, що тобі це цікаво, а потім почати розповідати про свій день. Це подіє навіть з найзакритішими дитьми.

Популярні новини зараз

Продовження Covid-сертифіката двома способами: у МОЗ дали річну гарантію українцям

Олександр Усик на очах у Ломаченка розправився з Ентоні Джошуа: британець був у шоці весь поєдинок

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Як справи у твоїх друзів?

Тобі потрібно цікавитися тими, з ким спілкується твій син або дочка, адже вони формують його світогляд. Друзі - це дуже важлива частина життя дитини, постарайся в неї вникнути.

Наприклад: "Хто з твоїх друзів, по-твоєму, подобається мені більше за всіх? Чому? Розкажи мені про своє кращого друга. Які якості повинні бути у доброго друга?"

Що хорошого з тобою трапилося за день?

Навіть в найнеприємніший, дощовий і важкий день можна згадати щось приємне. Якщо ж у дитини нічого доброго не сталося спробуй її порадувати. Наприклад, незапланованим походом в кіно або новою грою для приставки. Так він відчує, що мама дійсно про нього піклується.

Тобі потрібна моя допомога?

Дитина, яка не відчуває від тебе підтримки в дрібницях, не проситиме про більше. Спробуй запитати у нього, чи потрібно йому допомогу в прибиранні кімнати або з домашнім завданням.

Не думай, що таким чином ти його розбалуєш. Якщо дати дитині зрозуміти, що ти завжди готова прийти до нього на допомогу, в разі конфлікту він обов'язково звернутися до тебе за порадою.

І ще невеликий, але важливий порада: слухаючи розповідь дитини, не поспішай виносити судження, коментуй тільки тоді, коли тебе про це попросять. Нехай ваші очі будуть на одному рівні (якщо дитина маленька нахилися до нього, візьми його на руки або просто сядь поряд).

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", мільйонери виховують дітей особливим способом. Дені Джонсон - багатодітна мати і мільйонер в одному флаконі. Коли їй був 21 рік, чоловік покинув її з дитиною на руках і без гроша в кишені. Уже в 23 Дені заробила свій перший мільйон. Зараз у неї все ще величезні доходи і 5 дітей, яких вона виховує особливими методами.