У шотландському місті Глазго одна з міських камер зафіксувала курйозний інцидент, коли чоловік врізався у світлофор, задивившись на дівчину, яка проходила неподалік.

На відео звернуло увагу видання The Daily Mail. Молодий чоловік саме повертався з магазину з покупками, коли побачив прекрасну незнайомку. Він так задивився на неї, що не помітив світлофорний стовп в себе на шляху і з усієї сили врізався в нього.

На відео видно, як від удару головою об стовп чоловік впав та пролив на себе молоко, що було в його пакеті.

Як повідомляв портал "Знай.ua", відвідувачка галереї 14th Factory у Лос-Анджелесі розбила експонати загальною вартістю 200 тисяч доларів, намагаючись зробити селфі на їхньому фоні.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив суворі правила онлайн-оплат: не можна ігнорувати У школах змінюють правила спілкування: від якої традиції відмовляться Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще