Страшні знімки з Чорнобиля, від яких мороз по шкірі

поділитись
Ці кадри з Чорнобильської зони відчуження лякають по-справжньому

Інцидент на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався тридцять років тому, і з тих пір, в цій місцевості люди не живуть. Сюди лише зрідка заглядають знімальні групи і туристи.

Радіації з більшості районів Чорнобильської зони вже немає, але зберігається похмура, гнітюча психіку атмосфера. Будівлі на цій території занедбані, і можуть становити небезпеку для життя людини.

Жахливі наслідки катастрофи в Чорнобилі давно позаду, але сама ця територія залишилася наочним нагадуванням невідворотного покарання за людську дурість і безвідповідальність.

Страшні кадри з Чорнобиля дивіться на відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" затоплена шахта "Юнком" на Донбасі стає джерелом радіоактивного зараження навколишньої місцевості. Знаходиться вона неподалік від Єнакієво. Колись тут проводилися експериментальні підземні ядерні вибухи.

Тепер залишки радіації в цій шахті можуть представляти значну небезпеку - вони скоро потраплять в питну воду, зробивши життя в цьому регіоні неможливим. Такі наслідки окупації Донбасу росіянами і їх найманцями. Отримавши контроль над цією територією, вони не зробили нічого для проведення екологічних заходів у регіоні. Зокрема, була зупинено відкачування води в багатьох шахтах. В тому числі, і на "Юнкомi".

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
чернобиль, радіація, фото
Красуня знялася на балконі готелю-хмарочоса
0
0
11:57 21.04.2018
Український психолог і телеведучий розповів, чому батьки зриваються на своїх дітей
0
0
09:30 21.04.2018
Виконавиця однієї з головних ролей у серіалі "Гра престолів" Емілія Кларк (Дейенеріс Таргаріен) зняла невеличкий ролик, де показано знімальний майданчик популярного телешоу
0
0
09:03 21.04.2018