10 квітня на Reddit пройшла сесія запитань та відповідей з авторами серіалу "Світ Дикого Заходу" Джонатаном Ноланом і Лізою Джой. Вони розповіли про свій "вкрай суперечливий" план, який потенційно зможе захистити фанатів від спойлерів.

“Це нове століття й новий світ з точки зору відносин між тими людьми, які роблять шоу, і спільнотою, яка його дивиться. І довіра відіграє тут важливу роль. Акторський склад також брав участь у прийнятті цього рішення, і він його повністю підтримав. Якщо цей пост набере 1000 голосів "за", то ми викладемо відео" - повідомили автори серіалу "Світ Дикого Заходу".

Нолан і Джой вважають, що таким чином зможуть захистити фанатів від небажаних сюжетних подробиць. Ті глядачі, які захочуть дізнатися спойлери, просто подивляться ролик, а інші будуть уникати відео.

Подивіться трейлер зі спойлерами:

До того ж автори серіалу припускають, що фанати, які дізнаються про сюжетних поворотах заздалегідь, зможуть захистити від них інших учасників спільноти і допоможуть відрізнити теорії від реальних спойлерів.

Творці "Світу дикого заходу" надихнулися прикладом "Гри престолів". Нагадаємо, що під час показу п'ятого сезону, фанати, які знали сюжет, захищали інших глядачів від спойлерів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що після двох місяців роботи нарешті завершилися зйомки найочікуванішою сцени саги "Гра престолів" – восьмий сезон ознаменує велика битва, якої не було ні в одній з попередніх серій

За даними Independent, зйомки проходили на локаціях, відомих по серіалу як Вінтерфелл.

На думку асистента режисера Джонатана Кинланса, це було "одне з найбільших і найдорожчих битв, які коли-небудь були на телебаченні",- повідомив асистент.