27-літню мешканку Техасу Челсі Рамос шокувала власна фотографія, яку спотворили співробітники паспортного столу.

Про це повідомляють РосЗМІ.

Як виявилося, дівчина вирішила відвідати Німеччину і для цього подала заяву на отримання закордонного паспорта. Але після отримання документа на неї чекало справжнє розчарування.

Через технічний збій друкарського обладнання лоб Челсі на кадрі сильно розтягнувся. У результаті чого вона нагадувала яйцеголового прибульця.

Популярні новини зараз
Не вітаміни та не спорт: 5 звичок, які тихо вкорочують життя – і від них відмовляються ті, хто доживає до 100 Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог
Показати ще

Фото дівчина відразу ж опублікувала в мережі. Воно стало вірусним і розлетілося по всьому світу.

Після того, як побачила фотографію влада штату, паспорт дівчині оперативно замінили.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", росіянин жив без паспорта 37 років.