Як повідомляє Clutch.ua форми Мерилін Монро у наш час важко назвати ідеальними, але раніше мільйони жінок мріяли бути схожими на неї. У актриси був пишний бюст, талія тонка, але з животиком, округлі стегна. Щоб підтримувати себе у формі Монро не сиділа на дієтах і не катувала тіло навантаженнями. Мерилін приділяла спорту стільки часу і зусиль, скільки потрібно для сексуального образу.

У 1952 році журнал Pageant опублікував статтю, в якій Монро розповідала що їсть і як тренується. В інтерв'ю актриса відверто зізналася, що ніколи не вважала свою фігуру розкішною. Після того, як Мерилін стала зіркою, їй довелося набагато частіше обмежувати харчування і займатися спортом. Блондинка прокидалася рано і робила десятихвилинну зарядку, використовуючи невелику додаткову вагу.
Теніс, гольф, плавання — на думку Мерилін були суто чоловічими заняттями. Жінка ж раз в тиждень зобов'язана поніжитися в ліжку. Ще Монро не подобалося засмагати. Вона говорила, що хоче залишатися блондинкою скрізь.
Комплекс вправ від Мерилін Монро:

• розведення рук з гантелями в сторони лежачи на підлозі;

• підйом гантелей над головою;

• розведення рук з гантелями (за опускаючи голову під кутом в 45 градусів).

Ми підібрали серію фоторафий, на яких відома блондинка активно показала, як підтримувала себе у формі.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що попит на послуги фітнес існує вже давно. Більше 80 років тому на одній з молочних ферм у США розташувався табір для втрати ваги. Він став популярним серед багатьох пампушок. У 30-х роках американці придумали перший табір для схуднення. Він знаходився на молочній фермі біля річки Гудзон. Курс тривав 10 днів, а програма -складною і насиченою.Крім занять спортом, саджали дівчат на дієту. Перші три дні особливо давалися важко. А далі раціон складався в основному з молочних продуктів. Така розкіш коштувала 55 доларів і користувалася величезною популярністю.