Користувачі Мережі обговорюють страшне пророцтво, яке перед смертю зробив старець Іона. Про це повідомляє російський телеканал РенТВ.

На його думку, в третьому десятилітті ХХІ століття дві великі держави "зійдуться", в результаті чого "багато крові проллється, багато горя принесе війна; вигорять дотла цілі країни, і світ ніколи не буде колишнім".

"Розгориться полум'я пекельне від сходу до заходу, і лише на півночі можна буде від нього сховатися", – сказав старець Іона.

При цьому слова про "вигорілі дотла країни" вчені сприймають як знак того, що в ході конфлікту буде використано ядерну зброю.

Старець також розповів і про майбутнє Росії. На його думку, країну-агресора чекають жорсткі випробування.

Іон також заявив, що від "пекельного полум'я" можна буде сховатися на півночі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа"пророцтва найвідомішої провісниці Ванги про Третю світову війну не дають спокою людству ось вже більше двадцяти років. Чи настане ця війна, коли вона почнеться і що мала на увазі велика ясновидиця? Кожному з нас лише належить дізнатися про це.

Найчастіше питання про Третью світову болгарської провісниці ставили у розпал Холодної Війни між Америкою і Радянським Союзом, коли весь світ перебував на грані. І відповіді провидиці, як завжди, були досить складними для тлумачення. Обумовлюється це тим, що говорила стара провидиця на досить рідкісному діалекті болгарської мови, так і з мовним апаратом під кінець життя у неї були серйозні проблеми.

Нагадаємо, провісник Мішель Нострадамус пророкує непростий рік для людства. Більш того, за опублікованими прогнозами, він може стати одним з найгірших у світовій історії.

Нострадамус передбачив початок третьої світової війни. Він писав про те, що велика війна почнеться у Франції, а піддасться нападу вся Європа. Він говорить про довгу і жахливу війну. А миром, який настане після, зможуть насолодитися не всі. За його пророцтвом, війна триватиме 27 років і почнеться між двома великими світовими силами.