Містечко в Італії, яке 50 років тому сколихнув потужний землетрус, зараз перетворилось на привида.

Його мешканців евакуювали у 1962 році внаслідок потужного землетрусу.

Фоторепортаж з Апіче, яке розміщене на півдні Італії неподалік від Неаполя, оприлюднила британська "The Sun".

Пусті вулиці, зруйновані будинки, графіті на стінах – саме так зараз містечко зустрічає поодиноких туристів.

Зараз місто розділилось на два – Апіче Нуова та Апіче Векія – нове та старе. У той час, як в новому місті живуть люди, то у старому – панують привиди минулого.

Популярні новини зараз
Більше не зможуть служити біля дому: кому змінять правила мобілізації Додатковий платіж комуналку – українці знайдуть ще одну платіжку Пенсіонерів закликали готуватися до зменшення виплат Комунальні платежі зменшаться вдвічі: хто може розділити половину рахунків з державою
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", журналіст із Великої Британії Х'ю Морріс назвав факти про Україну, що найбільше дивують та запам'ятовуються іноземним туристам, які відвідують нашу країну.

СохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранитьСохранить