Як відомо, далеко не кожному представнику чоловічої статі дано бути зразковим сім'янином і зразковим чоловіком. Деякі просто не готові нести відповідальність за інших людей все своє життя.

ВОДОЛІЙ

Ці чоловіки відрізняються відсутністю ініціативи та невмінням приймати важливі рішення самостійно. Часто Водолії - це відмінні, зразкові сини, але, на жаль, їм зручніше все життя триматися за мамину спідницю, а при нагоді вони неодмінно перекинуть свою провину на інших. Вам доведеться постійно приймати рішення за двох. А потім ви ще й винною опинитеся: такі чоловіки часто вихлюпують всі невдоволення на своїх дружин.

БЛИЗНЮКИ

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти
Показати ще

Ці знаки просто типові підкаблучники. Найчастіше вони не хочуть тримати на собі побут, не мають бажання забезпечувати свою сім'ю і вже тим більше не стануть нести відповідальність за дружину і дітей. Крім цього, представники цього знака не вміють слухати і чути: якщо їм нецікаво, вони просто будуть ігнорувати вас. Ці чоловіки ніколи не тримають обіцянок, так як у них немає стійкого думки, вони змінюють його зі швидкістю світла.

ТЕРЕЗИ

Представники цього знака не є найгіршими чоловіками, проте жити з ними досить нелегко, найчастіше вони приховують усі образи глибоко всередині, а потім просто йдуть за горизонт. Треба сказати, ці знаки вкрай вразливі і часто беруть на себе більше обов'язків, ніж можуть виконати. Але якщо вчасно вирішити назріваючий конфлікт, відносини можуть бути цілком гармонійними.

Раніше Знай.uа публікував гороскоп на 30 липня.

Зірки попереджають Баранів, що цього можуть виникнути проблеми з дітьми, які триватимуть тривалий час. При цьому вашому другу знадобиться фінансова допомога.

Раніше ми також складали еротичний гороскоп для всіх знаків Зодіаку.

В цей день дратівливі чинники будуть відволікати Козерогів від інтимного життя, що зробить негативний вплив на взаємини з коханою людиною.

Також ми писали про найстійкіші параи за знаком Зодіаку.