Гіроскутери, що останнім часом набули шаленої популярності, насправді не такі безпечні, як здається на перший погляд.

Як вони можуть вибухати та горіти на рівному місці, продемонструвала одна з користувачок соціальної мережі Facebook, опублікувавши два записи на своїй сторінці і додавши: "Викинула це зло з дому, страшно стало".

На одному відео гіроскутер починає диміти, а потім одна його половина вибухає. В іншому ролику – відео з камери спостереження, що зафіксувала, як цей пристрій для катання теж ні з того, ні з цього починає диміти та вибухає кілька разів.

Выбросили это зло из дома, страшно стало

Posted by Татьяна Тунда on Thursday, 15 June 2017

Користувачі зійшлися на думці: найчастіше так ламаються підробні гіроскутери. Один з коментаторів написав, що ні в якому разі не можна використовувати для підзарядки цієї техніки "нерідний" зарядний пристрій та порадив не економити, кидаючись на дешеві китайські пропозиції, а платити за якість та свою безпеку.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Гіроскутер – новомодний вуличний електричний транспортний засіб. Пристрій представляє собою поперечну планку з колесами з боків. Для руху він використовує двигуни, що живляться від електроакумуятора, та ряд гіросопічних датчиків для самобалансування і підтримки горизонтального положення платформи для ніг.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в Україні вже пройшов перший масовий заїзд на гіроскутерах.