Апарат, що зможе заспокоювати людей у стресовій ситуації, представила британська компанія BioSelf Technology.

Новий пристрій під назвою Sensate стане у нагоді тим, хто не може самостійно впоратися зі знервованістю та перезбудженням, передає Naked Science.

За інформацією розробників, гаджет кріпиться до грудей користувача і починає вібрувати, створюючи низькочастотні звукові хвилі, коли власник перебуває у стресі.

Розпізнавати емоційний настрій людини пристрою допомагають вбудовані датчики для спостереження за біометричними даними, такими як частота серцевих скорочень, дихання, постава і температура тіла. Зібрана інформація передається по бездротовій мережі на смартфон користувача, де додаток аналізує її в режимі реального часу.

Якщо гаджет зафіксує підвищення стрессового фону, він відразу починає вібрувати на низьких частотах. Вібрації проходять крізь груди користувача завдяки кістковій провідності і нейтралізують стресс, стимулюючи блукаючий нерв.

Популярні новини зараз

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

На 22-му році життя загинула зірка "Гри престолів", цілий рік бився з хворобою

Показати ще

Sensate також здатний відтворювати музику через телефонні навушники. Ці мелодії пов’язані зі звуковими хвилями і посилюють заспокійливий ефект.

Незабаром гаджет виставлять на краудфандингову платформу. Його орієнтована вартість - 254 долари.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", через надмірну кількість стресових ситуацій голлівудська актриса Демі Мур залишилася без зубів.