Як повідомляє Clutch.ua оргкомітет Ukrainian Fashion Week оголосив дати проведення нового модного сезону — колекції весна-літо 2019 дизайнери покажуть з 1 по 6 вересня. За традицією незмінною локацією заходу стане комплекс «Мистецький арсенал» у Києві.

Варто нагадати, що з 2017 року організатори українського тижня моди перенесли дати проведення модних показів так, щоб вони були першими серед чотирьох головних тижнів моди в Нью-Йорку, Лондоні, Мілані та Парижі. Таким чином, українські дизайнери можуть спочатку показати нові лінійки в Україні, а потім вже їхати з ними далі по світу.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що соціальні мережі все сильніше впливають на нас, наш світогляд і наші переваги. А формують їх ніхто інший, як інфлюенсери — молоді люди, які диктують правила моди. Інфлюенсери стали одними із найбільш обговорюваних персон цього року.Здавалося б, як так вийшла, але саме ці люди формують стиль. Зазвичай, це симпатичні молоді люди, які вміють робити гарні знімки в Instagram. Набравши аудиторію, вони починають ділитися секретами свого стилю, догляду за собою, своїми фаворитами, радами для подорожей та іншим. Вони продають товари, рекламують бренди. Таким чином ми вирішуємо, що підглядати за їх життям - здорово і вони стають прикладами для наслідування.Проте з недавніх пір інфлюенсери почали впливати не тільки на звичайних користувачів мережі, але і на іменитих дизайнерів. Більшість ідей для показів тепер беруть з Instagram і стріт-стайл. У середньому аудиторія одного такого блогера - 1,5 мільйона фоловерів