На тлі в цілому спокійної геомагнітної обстановки травня буря очікується рівня G2, а магнітосфера Землі буде обуреної 7, 8 і 18 травня.
Магнітні бурі другого рівня можуть призводити до слабких флуктуацій в енергетичних системах, а також надавати невеликі впливу на системи управління космічними апаратами. Відтак полярні сяйва можуть спостерігатися на високих широтах від 60 градусів і вище.

Портал “Знай.ua” нагадує, що астрономи попередили землян про магнітну бурю. Астрономи розповіли, що 17 травня землянам варто поберегти свої голови, адже панету накриє магнітна буря.
Ця інформація випливає з графіка лабораторії рентгенівської астрономії Сонця Фізичного інституту імені Лебедєва РАН.

За п'ятибальною шкалою, ця магнітна буря буде другого рівня. Вона накриє Землю на тлі в цілому спокійної геомагнітної обстановки травня.
За словами вчених, такі бурі можуть спровокувати незначні відхилення в роботі енергетичних систем. Крім того, бурі другого рівня чинять слабкий вплив на системи управління космічними апаратами. Є і приємні моменти - земляни зможуть спостерігати полярне сяйво на широтах від 60 градусів і вище.

Популярні новини зараз

Помер відомий український нардеп Володимир Яворівський: "Відійшов у вічність"

"Океан Ельзи" зі Святославом Вакарчуком викликав ностальгію несподіваною згадкою: "Хто ж знав..."

Григорій Решетник змусив Юлю "Зайку" віддати побачення з "Холостяком" Джесіці

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Також “Знай.ua” підготував календар магнітних бурь. Початок 2018 роки вже приніс невеликий сплеск геомагнітної активності. Яскравим обіцяє бути березень, починаючи з середини. Коли є попередні прогнози, люди, які важко переносять природні коливання у вигляді магнітних бур, можуть передбачити погіршення самопочуття і тримати процеси під контролем. Графік магнітних бур в 2018 році давно складено фахівцями. Давайте дізнаємося, коли очікувати каверзи природи у вигляді магнітної активності.

Коли на Сонці відбуваються будь-які сплески, це дуже сильно позначається на жителях планети Земля. Про події у Всесвіті зазвичай говорять телевізійні новини, афішують газети, і миготять статті в інтернеті. Зазвичай людина, яка страждає від таких змін, знаючи, коли буде чергова магнітна буря, налаштовується прийняти наслідки заздалегідь.