Японські песики сіба-іну вже неодноразово ставали мемами в мережі. Але це й не дивно, адже вони мають незвичайну зовнішність та характер. Цього разу користувачів соцмережі розвеселили відчайдушні спроби рудого пухнастика уникнути прогулянки надворі.

Кумедне выдео з'явилось в Instagram. Десятки тисяч користувачів залишились у захваті від незвичайного видовища.

Ситуація із ненавистю пса до прогулянки породила кілька комічних образів, які можуть стати справжнім символом категоричної відмови.

Кожен раз, коли Беррі розуміє, що йому загрожує прогулянка, починається велика боротьба господаря з собакою. Пес одразу перетворюється на кам'яну статую. До слова, середня вага самця Сіба-іну складає від 8 до 11 кілограмі, тому посунути його з мысця часом не так вже й легко.

Собаки вже давно погрожують змістити котиків з топів інтернет-популярності. Але якщо одним для цього потрібно потримати в пащі сире яйце або бути тим самим цуценям, якому дасть притулок Том Харді, то цьому псу не потрібно було навіть виходити з дому.

А пес по кличці Беррі став не лише національним символом японського міста  Осака, а й одним із найулюбленіших героїв-тварин в мережі.

No! 最近マンションの裏の山が気になって仕方ないらしいおやじ。 今朝の散歩は山コースへ!(ストーリー載せた) いつもより奥まで行ったところで野生のカンでヤバいと感じたらしいおやじ。 Uターンして帰りました(´-ω-`) 人も誰もおらんしケモノの雰囲気しかせんしおかんもちょっと怖かったもん! 帰宅後は部屋の1階上までわざわざ上がり裏の山の方をパトロール🚨 最近裏の山が気になり毎回1階上まで上がらされます( ・᷄ὢ・᷅ ) その後しばらく番犬活動👮 部屋戻るの#イヤイヤさん 仕事熱心で困るわ( -᷄ω-᷅ )💭 #柴犬 #べりやん #berry #shiba #shibainu #doge #shibainumania #shibastagram #instadog #instashiba #dog #dogs #ぷにっと部 #口角キュキュッと部 #チーム俺様 →部員絶賛募集中 #❤️迷子犬の掲示板応援団 @maigo_dog #shiba_snap #proudshibas #west_dog_japan #pecon #instagramjapan #ふわもこ部 #pecoいぬ部

A post shared by shibainu berry (@shibainu.berry) on

Зазвичай Беррі насолоджується їжею або з задоволенням приймає почухування від свого господаря.

Як повідомляв портал "Знай.ua", милий японський песик перевершив фітоняшок.