Особисті питання та проблеми статевого життя у нас в суспільстві не прийнято обговорювати, при чому не тільки між друзями, але і між партнерами. Така скритність може призвести до важких наслідків і значним погіршенням якості життя. Сексологи стверджують, що замовчування певних подробиць в сексі може призвести до проблем зі здоров'ям.

Фахівці відповіли на декілька поширених запитань, які люди соромляться задавати і від яких залежить здоров'я партнерів і успішність їх інтимного життя.

"Нормально що на статевому члені мого партнера є кілька шишечок?" - запитують жінки у фахівців. Експерти повідомляють, що організм чоловіка дійсно може розвинути подібні шишечки, що складаються з фіброзної (надлишкової) тканини, але також шишечки можуть говорити про алергічну реакцію на засоби особистої гігієни, порошок, у якому стирається нижня білизна, або про інфекцію, що передається статевим шляхом. Необхідно звернутися до лікаря і разом з ним з'ясувати справжню причину утворення шишечок.

Популярні новини зараз

Сердючка налякала "перетворенням у Данилка", ось які сліди лишає грим: "Нічого так не чекав"

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Кучерява Ольга Сумська блиснула стрункими ніжками в яскравому міні - "На 20 років молодше!"

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

"У мого партнера маленький пеніс. Чи можу я отримувати задоволення з ним під час занять сексом? Чи має значення розмір?" Сексологи впевнені, що малий розмір пеніса з хорошим і досвідченим коханцем значить стільки ж, скільки і великий розмір пеніса під час сексу недосвідченим і егоїстичним партнером.

Задоволення від інтимної близькості у жінки з'являється тільки після тривалої прелюдії, важлива емоційна прив'язаність до того, з ким вона займається сексом.

"Під час сексу моя піхва дуже розтягується, а я хочу, щоб вона була більш "тугою" і пружньою. Що слід зробити, щоб виправити це?" Зміни пружності статевих органів природно для жінок по досягненні певного віку. Сексологи радять використовувати вправи Кегеля, під час яких стискаються і розтискаються стінки піхви, тим самим зміцнюючи і знайшовши бажану пружність.

"Мій партнер дивиться порно, щоб збудитися. Це вважається нормою?" Експерти вважають, що в цьому немає нічого ненормального, якщо перегляд порнографії доставляє задоволення одному партнеру і не завдає проблем другого. Почати турбуватися потрібно в тому випадку, якщо партнер примушує виконати деякі неприємні або принизливі дії з порно. Якщо ж перегляду порно приділяється весь вільний час, то це теж може бути тривожним сигналом після якого потрібно серйозно поговорити з обранцем на дану тему.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені визначили, що тривале утримання від інтимного життя може призвести до певних негативних наслідків для організму. Вони врахували всі ризики і наслідки.