В Японії вирішили провести фестиваль випускають гази красивих дівчат. Дійство пройде в день Свята дівчаток. Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих журналістів.

Фестиваль під назвою «Всі слухають, як красиві дівчата псують повітря, частина друга» пройде в одному з розважальних центрів Токіо. В анонсі події організатори звертаються до «всіх 120 мільйонів любителів псування повітря в Японії» і обіцяють, що порадують і очі, і носи фанатів, так як «красиві дівчата будуть випускати гази на всі лади». У фестивалі візьмуть участь три японські порнозірки.


Дівчата попередили, що, можливо, їм доведеться прикидатися, так як «все залежить від самопочуття». Точна програма фестивалю невідома, однак вона включає в себе реп-батл, учасниці якого повинні псувати повітря в кінці кожного рядка. Переможницею визнають саму ритмічну дівчину.

Вперше фестиваль пройшов близько чотирьох місяців тому. Відвідувачі фестивалю повинні бути старше 18 років, вхідна плата становить 4-4,5 тисячі ієн (приблизно тисяча гривень).

Популярні новини зараз

Ольга Сумська відверто заговорила про зради у шлюбі з Борисюком: "Усі ми не безгрішні"

Найпереробленіша з "Пацанок" Покрищук показала натуральну "красу" до операцій: "Впізнали жінку?"

Ігор Терехов покинув Харків після смерті Кернеса

Ірина Білик зізналася, коли возз'єднається з чоловіком: "Давайте разом..."

Показати ще

Хінамацурі або Свято дівчаток — один з головних японських свят, яке відзначається 3 березня. У цей день сім'ї, де є дівчатка, виставляють підставки зі спеціальними ляльками хіна нинге, а самі дівчата перевдягаються в кімоно з квітковим малюнком, ходять в гості, обмінюються подарунками і їдять солодощі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" багато цікавого і незвіданого таять традиції різних народів нашої планети. Та загадкова, часом навіть заборонена, тема сексу не могла залишитися осторонь звичаїв і, відповідно, знайшла своє відображення в різних обрядах, деколи вельми незвичайних.