"Це – неправильні бджоли, вони дають неправильний мед", - ну хто не пам'ятає цю кумедну фразу Вінні Пуха? Певно, що всі знають. Але якби ретельніше послухати все, що говорить ведмідь з улюбленого мультфільму, можна відкрити для себе багато нового. Приміром, як він міг передбачити деякі банальні (і не дуже) явища вашого життя.

Ванга-Пух: пророчі фрази з мультфільму

Він передбачив майбутню боротьбу з бодішеймінгом. Погодьтеся - нерозумно засуджувати людину за його зовнішній вигляд. Особливо змусити пролізти крізь двері, або засуджувати за звички. Такий собі коучінг на сучасний лад.

Вінні радив знайомитися тільки із людьми, які подобаються і навіть не хотів бачити нікого, окрім Кролика – ось вам і приклад справжньої дружби. Нехай і казкової. Пух взагалі вміє та може практично все, навіть іронізувати над собою.

Так і ми - можемо скільки завгодно сидіти в мережі, віддавати перевагу відеоіграм, а не прогулянкам з друзями, але врешті-решт повернемося до духовного, до близьких людей, відкинувши ці меркантильні дрібнички.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити
Показати ще

Вінні передбачив і постійну відсутність вільного часу і ще багато чого. Ось повний список цитат, які практично вже стали крилатими висловами. Тільки вдумайтеся в ці слова, помітите багато, на що не звертали уваги раніше:

Дивіться: Вінні Пух, всі серії в хорошій якості

Як повідомляв портал "Знай.ua",опубліковано повний список найпопулярніших фільмів цього сезону.