У буддійському храмі в Пекіні робот-чернець поширює вчення серед парафіян.

Новий робот отримав ім'я Xian'er, а зростання його близько 50 див. Ця конкретна модель являє собою одну з трьох версій робота, який в даний час існує в світі, покликаний зустрічати молодих парафіян у храмі Лонцюань в Пекіні.

Сам же робот наділений нейромережею, щоб мати можливість відповідати на запитання гостей. Також робот навчений пропонувати відповіді, надані майстрами храму.

Робот зроблений в стилістиці головного героя книг і мультфільмів

Популярні новини зараз
Вартість солі та цукру поповзла вгору: відомі супермаркети оновили ціни та українці випали в осад У Нацбанку прогнозують дефіцит низки овочів та фруктів: що може зникнути з полиць магазинів Михайло Добкін опинився на передовій: і навіть без георгієвської стрічки, як у 2014 Головне за ніч: могилізація путіна, істерика Тіни Кароль у США, маршрутки без шансону та нові ціни на гречку
Показати ще

Покликання Санъера – служити посередником, допомагаючи виховувати всіх бажаючих про шляхи Лонцюаня і допомагати вносити в храм технології 21-го століття.

Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що голова лондонської поліції Крессида Дік заявив, що влада не очікують великої кількості арештів від технології розпізнавання осіб в столиці Великобританії, і лише 2 відсотки точності системи їх влаштовує.

Лондон — одне з міст Великобританії, де тестується технологія розпізнавання осіб (AFR) на публічних заходах, концертах, фестивалях і навіть футбольних матчах.

Однак недосконалість системи дозволяє розпізнавати правильно лише 2% осіб, інші випадки є помилковими, оскільки система неправильно ідентифікує людей, і навіть злочинців не вдається зловити.

Громадська організація Big Brother Watch відзначає, що технологія розпізнавання осіб розгорнута без належних для цього публічних дебатів. Організація запевняє, що така система може перетворити всі громадські місця у біометричні контрольно-пропускні пункти.