Незмінний ведучий передачі "Поле чудес" Леонід Якубович, назвав її безглуздою. До того ж він був обурений неосвіченістю учасників капітал-шоу.

Про це повідомляє Starhit.

Раніше Якубович відвідав у якості гостя програму Максима Галкіна і Юлії Меньшової "Сьогодні ввечері". Ведучий легендарного шоу "Поле чудес" вкрай різко відгукнувся про передачу, яку він веде вже понад 20 років.

"XXI століття на дворі. Дев'ять дорослих осіб з освітою всерйоз на очах у всієї країни по буквах вгадують слово. Це - діагноз! Це — шизофренія", - обурюється Якубович.

Як зазначив ведучий, єдина причина, з якої люди приїжджають на шоу, це щоб побувати "в телевізорі" і передати привіт мамі.

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Леонід Якубович сказав, що йому іноді буває страшно від дурості людей, які приїздять на передачу. За його словами, деякі не знають навіть найбільш очевидних і банальних речей.

"У мене був канонічний випадок. Тінь генія торкнулася цієї, загалом, не дуже розумної програми. "Майстер і Маргарита", - кажу я і починаю читати уривок. Повертаюся і переді мною три пари абсолютно скляних очей. Кажу: "Ви знаєте, хто такий Булгаков?" Вони мені - "ні". Але ви читали "Майстра і Маргариту"? Вони знову - "ні". Про що я міг їх запитати? Як звали Маргариту? Більше не про що. Я рідко впадаю в ступор, але тоді розгубився не на жарт", - збунтувався телеведучий.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", бывшая учасниця третього сезону "Холостяка" Троянда Аль-Намри поділилася подробицями особистого життя, а також розповіла про те, з ким любить спати.