Колишнього президента України Віктора Ющенка раптово щось підштовхнуло до ностальгії за владою. Під традиційним зверненням "любі друзі" цього разу він зізнався, що нібито зробив все можливе для відновлення національної єдності.

"Коли я казав, що Україна потребує глибокого розвитку демократії, бо демократія – тривалий проект, і тільки вона може захистити свободу, я часто чув, що демократія послаблює політично, що “нам потрібен сильний президент, щоб навести порядок “, - написав він у своєму Facebook.

Антиросійські заходи, європейські пріоритети і зміна тарифів – все це більш нагадало українцям популізм, без якого не обходиться жодна передвиборча кампанія. Адже традиційно політики намагаються тиснути на "наболіле" – ціни, вороги та шанс на успіх країни.

Користувачів такі заяви екс-президента розділили практично на два різні табори. Дехто співав мало не оди шани, інші ж навпаки, відкрито запитали – де були насправді ініціативи Ющенка, коли їх так потребувала держава? Справді, після Помаранчевої Революції була ймовірність, що курс зміниться і ми нарешті відійдемо від застарілого "совкового" розуміння.

Популярні новини зараз
Відключення електроенергії: українців попередили до чого готуватися, терор не минув безслідно У Німеччині готувався державний переворот: планувався збройний напад, десятки затриманих, причетна Росія Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Сам колишній глава держави суперечності своєї позиції так і не прояснив.

Дивіться: Ющенко про Бандеру на польському телебаченні

Як повідомляв портал "Знай.ua", Рада Європи не визнаватиме вибори президента в анексованому Криму легітимними.