Зоологи відзначають, що основна причина, по якій молоді кішки й коти "розминають" один одного лапками або роблять це зі своїм господарем, бере свій початок у диких тварин родини котячих. Таким нехитрим способом кішки дійсно готують собі місце для сну — ущільнена область трави у диких кішок змінилася на ковдри і теплі речі господарів.

Другою причиною котячого масажу, як стверджують зоологи, може стати абсолютно примітивна потреба в їжі. Ця особливість у кішок вроджена — ще при грудному вигодовуванні масаж використовується кошенятами як засіб стимуляції роботи молочних залоз матері. При цьому, за словами вчених, котячий масаж господареві може свідчити про те, що тварина сприймає людину як велику маму без шерсті і хвоста і намагається отримати від неї молоко.

За словами експертів, незважаючи на різні причини походження котячого масажу, така дія означає, що ви глибоко симпатичні тварині, крім інших причин, вчені вважають, що спеціальні залози в подушечках котячих лап залишають на людині або його особистих речах спеціальні маркери, за допомогою яких тварина заявляє про свої права на людину.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що в мережі показали кішечку, яка народилася з бездоганною лінією сірого і чорного хутра, що розділила її мордочку на дві різні частини. Користувачі мережі відразу закохалися в її зовнішність. Так, лінія забарвлення шерсті у сірий і чорний проходить досить чітко. В той же час все інше тіло кішки вкрите чорною шерстю.

Як виявилося, незвичайна зовнішність британської короткошерстной кішки - це результат злиття двох ембріонів на ранній стадії розвитку в утробі матері. Таких котів називають химерними.

Популярні новини зараз
Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Крім того, зоологи розповіли, як навчитися розуміти мову котів. Після робочого дня ви приходите додому і починаєте розповідати своїй кішці про те, як погано вам в колективі. У відповідь на вашу тираду ви чуєте жалібне "мяу". Що це? Кішка вас пошкодувала або просто нагадала, що її потрібно погодувати?